Pagaliau nusprendėte nusidažyti plaukus. Tačiau paaiškėjo, kad jie šiek tiek per toli nuo jūsų svajonių plaukų spalvos…

Kodėl negaliu tiesiog perdažyti jau nudažytų plaukų?

Ne veltui plaukų priežiūros ekspertai siūlo pirmiausia pašalinti plaukų dažus iš plaukų ir tik tada ant jų tepti kitą spalvą, nebent, žinoma, esate pasiruošę laukti aštuonias savaites prieš dažymą, kaip bendrą taisyklę.

Rekomenduojame: Profesionalūs plaukų dažai, Maksimaliai mažinantys alergines odos reakcijas iš VitrinaPro.lt

Galvokite apie tai, kaip apie nagų pakartotinį poliravimą, užuot naudoję odelių šalinimo priemonę. Tai tarsi suformuoja sankaupas, kurios tarsi nulupa juos. Tas pats ir su pakartotiniu plaukų dažymu – susidaro sunkios sankaupos, kurios susilpnina plaukų jungtis, todėl jie tampa trapūs ir pažeisti.

Be to, jei neatsikratysite jau esamos plaukų spalvos, uždėti kitą dirbtinę spalvą būtų beveik neįmanoma, nes plauko stiebas gali paimti tik labai daug. Neturėdamos kur jų sutalpinti, spalvos molekulės negali patekti. Ir nors kai kurioms molekulėms gali pavykti įsiskverbti, dėl to plaukų spalva atrodys tik nelygi ir neryški.

Visi esame patyrę nemažai nesėkmingų plaukų dažymo atvejų. Nereikia panikuoti, nes nes nesvarbu, ar ieškote veiksmingų produktų, kad pašalintumėte užsispyrusius plaukų dažus ar linkstate prie paprastų „pasidaryk pats” būdų, yra daugybė būdų, kaip pašalinti ilgalaikius plaukų dažus.

Naudokite plaukų dažų šalinimo priemonę

Jei kitą dieną jūsų laukia didelis renginys ir norite greitai atsikratyti dažų iš plaukų, plaukų dažų valiklis yra geriausias pasirinkimas. Tai taip pat puikus sprendimas, kai jūsų spalvos atspalvis išėjo tamsesnis, nei norėjote.

Plaukų dažų valiklis (dar vadinamas plaukų spalvos ekstraktoriumi arba plaukų spalvos nuėmimo priemone) veikia pašalindamas jūsų sruogų nuolatinės ir dirbtinės spalvos molekules iš plaukų šerdies, todėl jūsų plaukai tampa puikiu pagrindu vėl dažyti plaukus.

Print Friendly, PDF & Email