Išrinkti malonią ir nustebinsiančią dovaną vyrams – tikras iššūkis. Jei trūksta idėjų, mylimąjį visada galima įdomiai nustebinti praktiškais ir poros santykius stiprinančiais siurprizais. Susipažinkite su trimis dovanų tipais ir pasisemkite įkvėpimo artėjančiai šventei.

1. Atsižvelkite į jo norus

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog nupirkti trokštamą dovaną nėra sunku – tereikia paklausti tikslingų klausimų ir mylimasis pats išduos savo svajones. Tačiau tai gali tapti sudėtingu iššūkiu, jei jis linkęs numoti ranka ir pridurti – „dovanų man nereikia“.

Sakoma, kad vyrai dažniausiai trokšta praktiškų dovanų, pavyzdžiui, reikmenų griliui ar stilingo įdėklo nešiojamam kompiuteriui, o gal dėžės įrankiams. Nors tai nėra taisyklė, dažnu atveju praktiškos dovanos lieka įvertintos ir palieka mažiau šansų, kad dovana liks nepanaudota. Patariame kasdieninio gyvenimo eigoje stebėti jo elgesį – galbūt vyras dažnai skundžiasi, kad negali patogiai susidėti kūno ir veido priežiūros reikmenų? Tokiu būdu suprasite, jog metas mylimajam dovanoti stilingą, patvarią vyrišką kosmetinę.

2. Dovanokite potyrius

Labai svarbu mylimajam įteikti ne tik materialias dovanas, bet pramogas. Smagus nuotykis dviese ypač patiks vyrui, kurio meilės kalba yra laiko leidimas kartu. Žinoma, galite dovanoti pramogas vienam žmogui, tačiau linksma veikla dviese itin sustiprins poros santykius. Nepamirškite ir intymumo, tam puikiai tiks tokios dovanos kaip masažo aliejai, kokybiški apatiniai, o jei miegamajame nevengiate ir intymių žaisliukų – masturbatoriai.

3. Nepamirškite sentimentalumo

Norite padovanoti kažką išties išskirtinio, priversti jį pasijusti ypatingai tarsi dovana būtų pagaminta tik jam? Visuomet galima pagalvoti apie originalias dovanas – pavyzdžiui, jums abiem svarbios įamžintos akimirkos paveikslą. Net dovanojant praktišką, niekuo neišsiskiriančią dovaną, galite ją papildyti smulkmenomis, kurios parodo, kad puikiai jį pažįstate – pridėti vyro mylimiausios kavos pakuotę ar mėgstamiausių saldainių dėžutę. Nepamirškite linksmos ir meilios atvirutės ar laiškelio, kurį jis visada galės perskaityti norėdamas prisiminti šventę.

Taigi, vadovaujantis aptartais patarimais, dovanos rinkimas vyrui taps lengvesne užduotimi. Prieš apsilankant parduotuvėje, atsižvelkite į kasdieninius mylimojo norus ir pagalvokite apie smagų laiko leidimą kartu. Pagalvokite, kaip dovana galėtų nudžiuginti, o galbūt įnešti į jūsų santykių kasdienybę naujų potyrių. Nepamirškite prie dovanos pridėti sentimentus sužadinančių smulkmenų ir siurprizas išties pradžiugins antrąją pusę. Pasitikėkite savo nuojauta, nes tik jūs geriausiai pažįstate savo mylimą vyrą.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email