2024, liepos 12, Penktadienis

Kaip išrinkti geriausią maistą savo katei?

reklama rubai

Meilė savo augintiniams skatina šeimininkus rinktis tik kokybišką ir konkrečiai jų keturkojui tinkantį maistą. Nenuostabu, juk visi žinome, kaip glaudžiai mityba susijusi su sveikata bei gera savijauta, tiesa? Taigi, į ką atsižvelgti ir ką vertinti renkantis maistą katei?

Katės amžius

Jauni kačiukai paprastai daug žaidžia, jie yra kur kas aktyvesni, todėl reikėtų rinktis maistą aktyvioms katėms, kuris bus kaloringesnis ir suteiks keturkojui daugiau energijos. Vyresnėms katėms, kurių aktyvumas ženkliai sumažėja ir jos daugiau laiką leidžia pasyviai, ieškokite liesesnio, mažiau kalorijų turinčio maisto.

Šlapias ar sausas ėdalas?

Ši dilema aktuali kone visiems, besirenkantiems ėdalą savo katei. Jei pirkite kokybišką maistą, tai abu variantai bus naudingi, papildyti reikiamais vitaminais bei mineralais. Šlapias maistas turi daug drėgmės, tad bus puikus variantas mažai vandens geriančiai katei, turinčiai dantų, virškinimo problemų. Sausas maistas yra ilgo vartojimo, todėl jo katė savo dubenėlyje gali turėti visada ir pavalgyti, kai atsiranda poreikis.

Sudėtis

Jei ieškote gero maisto savo katei, būtinai vertinkite sudėtį. Puiku, jei tarp ingredientų dominuos mėsa. Gali būti papildomų produktų, pavyzdžiui, žolelės, daržovės ar panašiai, tačiau jie neturi dominuoti. Kokybiškas maistas katei sudėtyje turės ir augintiniui naudingų mineralų, vitaminų bei kitų svarbių medžiagų.

Ieškantiems gero maisto katėms tikslinga būtų pasižvalgyti po e. parduotuvės https://evet.lt/category/maistas-katems asortimentą. Jūsų čia laukia didelė kokybe pasižyminčių variantų įvairovė.

- Reklama -

Naujausi straipsniai