Laisvalaikis ir pramogos

Ką dovanoti mažiesiems krikštynų proga?

Krikštynos – tai viena gražiausių ir reikšmingiausių šeimos švenčių. Kiekvienas šios svarbios progos dalyvis stengiasi įprasminti dieną dovanomis, kurias šventės kaltininkas(-ė) atmintų ilgai. Nors ir tampa vis populiariau išsiųsti dovanų sąrašą prieš šventę, dažnai svečiams tenka nemažai pasukti galvą ir sugalvoti, kokios dovanos krikštynoms yra pačios tinkamiausios.

Dovanos krikštijamiesiems 

Įprastai dovanos įteikiamos pagal gavėjo amžių, charakterį, laisvalaikį ir pomėgius. Jei krikštijamas kūdikis, situacija tampa kiek keblesnė. Tokiu atveju verta įteikti šį tą simboliškai, kas primintų apie šventę net po daugelio metų. Šeimos fotosesija, kurioje bus įamžinta ši svarbi proga arba fotoknygos, nuotraukų rėmeliai, taip pat pirmųjų metų knyga su specialiomis priemonėmis įspausti mažųjų delniukus ar pėdas.

Paaugę vaikai šią dieną jaučiasi ypatingai – juk visas veiksmas sukasi apie juos! Todėl ir šventes geriausiai prisimena, kai nuveikia šį tą linksmo ir įsimintino. Viena iš idėjų – dovanų kuponas pramogoms. Mažieji krykštaus iš laimės trykštaus apsilankę vandens parke, siausdami batutų parke ar pažinę pasaulį edukacinių pamokų metu. Geras sumanymas – šeimos apsilankymas zooparke, jojimo pamokos ar nuotykiais su charizmatiškaisiais haskiais. Jei vaikas dar nedidelis, vaikelis spės ūgtelėti ir leistis į pramogas su visa šeima – juk dovanų čekis galioja bene metus!

Dovanos tėvams

Pastaruoju metu vis populiarėja siurprizai ne tik krikštijamam vaikui, bet ir jo tėvams. Nenuostabu, juk po šventės planavimo tėvams tikrai praverčia poilsis. Savaitgalis spa centre su masažais ir atpalaiduojančiomis procedūromis skamba kaip tobulas sumanymas. Juo labiau, kad spa centrai siūlo procedūras baseine kūdikiams, vandens pramogas mažiesiems ir daug kitų relaksacinių užsiėmimų visai šeimai.

Kitas puikus sumanymas – tai tėvų laikas dviems: pakilimas į televizijos bokštą ar degustacinė vakarienė restorane, taip pat skrydis oro balionu unikaliai įprasmins kiekvieną šventės akimirką.

Dovanos visai šeimai

Šventėms, kurios vyksta vos kartą gyvenime, itin svarbu kruopščiai parinkti dovanas. Nustebinkite krikštijamus vaikus ir jų šeimą nepamirštamomis akimirkomis. Geriausių dovanų sumaynų rasite svetainėje Beta.lt. Internetu dovanų kuponus įsigysite mažiausia kaina ir visada pigiau. Dovanų čekius rasite paslaugoms bet kuriame šalies kampelyje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kituose miestuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gal patiks?

Taip pat skaitykite:

Back to top button