2024, liepos 15, Pirmadienis

Ką daryti, kad kilimas išliktų kuo ilgiau gražus?

reklama rubai

Kilimai visuomeniniuose pastatuose, tokiuose kaip viešbučiai, biurai ir restoranai, dėl intensyvaus naudojimo ir intensyvaus eismo labai susitepa. Smėlis, purvas, dulkės, maisto ar gėrimų dėmės ir kiti nešvarumai neigiamai veikia jų išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Purvas taip pat yra alergenų ir nemalonaus kvapo šaltinis bei mikroorganizmų dauginimosi terpė. Todėl būtina reguliariai skalbti kilimus. Vien konservatyvaus ir prižiūrimo valymo neužtenka.

Net sistemingas kilimų siurbimas neapsaugo nešvarumų kauptis giliai krūvos viduje. Norint atkurti gražią jų išvaizdą, užtikrinti aukštą higienos lygį ir išlaikyti pirmines savybes, būtinas kruopštus šlapias valymas. Dėl to galite atsikratyti ypač sunkiai įveikiamų nešvarumų ir prie pluoštų prilipusių dėmių, kurios lieka po pagrindinio valymo.

Kaip profesionaliai ir efektyviai išplauti kilimą Kaune?

Gilus kilimų valymas – tai kelių etapų procesas, kurio metu reikia naudoti specialias plovimo mašinas ir preparatus. Taip pat svarbu žinoti, kaip valyti konkrečių tipų kilimus, kad nebūtų pažeista jų struktūra.

Turite žinoti, kad birių nešvarumų pašalinimas yra labai svarbus žingsnis ruošiant paviršių plovimui. Tik ant švaraus kilimo valymo priemonės veikia tinkamai – jos prasiskverbia į kilimo struktūrą ir efektyviai ištirpdo prie jos prilipusius nešvarumus. Tai reiškia geresnį kovos su purvu poveikį.

Tinkamai plaunant kilimus, siekiama atkurti jų pirminę išvaizdą ir šviežumą, pašalinant įsisenėjusias dėmes ir giliausiuose sluoksniuose susikaupusius nešvarumus. Drėgnas valymas taip pat leidžia atsikratyti nemalonių kvapų.

Ištraukiamasis plovimas tinka visų tipų kilimams valyti. Puikiai tinka vidutinio ir stipriai nešvariems įvairaus dydžio paviršiams. Ištraukimas apima kiliminės dangos purškimą valymo priemonės tirpalu esant slėgiui per grindų antgalį. Dėl to preparatas įsiskverbia į vilnos struktūrą ir ištirpdo susikaupusius nešvarumus. Tada purūs nešvarumai ir drėgmės perteklius yra kruopščiai išsiurbiami.

Paskutinis kilimų plovimo etapas – džiovinimas, kurio tikslas – užkirsti kelią pelėsių atsiradimui.

Kilimų valymas yra procesas, kurį gali sudaryti keli etapai. Dažniausiai tai apima plovimą ir specialios priežiūros priemonės naudojimą. Skalbimo technikos pasirinkimas priklauso nuo modelio tipo, jo gamyboje naudojamų medžiagų savybių ir norimo pasiekti efekto. Tinkamai atliktas plovimas ne tik pašalins paviršinius nešvarumus, bet ir pašalins nemalonų kvapą, dulkes ir erkes.

- Reklama -

Naujausi straipsniai