2024, vasario 23, Penktadienis

Ką daryti, kad apsisaugoti nuo vėžio?

Su kiekvienais metais daugėja vaistų nuo vėžio ir ši liga jau nėra tokia mirtina, kaip buvo kadaise, tačiau nepaisant to, vėžys mus pasitinka netikėtai ir pati liga yra labai klastinga ir pavojinga. Dėl šios priežasties reikia nuolat stebėti savo sveikatą ir ieškoti būdų, kaip apsisaugoti nuo vėžio.

Būtent apie tai, ką galite padaryti, kad kiek įmanoma labiau apsisaugotumėte nuo šios ligos ir pakalbėsime šiame tekste.

Apsidrauskite nuo vėžinių susirgimų

Vėžys nesirenka savo aukų. Žmogus gali būti sveikas, sportuoti, tačiau vis tiek susirgti net ir jauname amžiuje. Bendrovė „Compensa Life“ santykinai neseniai pristatė specialų produktą – draudimą nuo vėžinių susirgimų „Oncodrop“, kuris padeda užsitikrinti finansinę apsaugą vėžinio susirgimo atveju.

Patikėkite, kai užklumpa liga tikrai reikia papildomų finansinių rezervų, tad draudimo pinigai jums tikrai praverstų. Be to, „Oncodrop“ draudimas turi ir kitų pliusų, kaip, pavyzdžiui, antroji medicinė nuomonė, kurią jums suteiktų užsienyje dirbantis onkologinių ligų specialistas.

Stebėkite savo sveikatą

Vėžys turi tam tikrus vėžio simptomus, tad jums reikia labai gerai juos vertinti ir stebėti. Štai jeigu pastoviai jaučiaitės pervargęs ir neturite jėgų net tuomet, kai esate išsimiegojęs ir pailsėjęs, tuomet tai tikrai gali būti vėžio požymis.

Labai rimtai reikėtų stebėti ir savo svorį. Nesvarbu ar jis krenta, ar kyla – jeigu nežinote kodėl taip yra tuomet geriau pasitikrinti savo sveikatą. Kadangi ženklūs svorio pokyčiai be jokios priežasties yra tikrai labai retas dalykas.

Įvertinkite ir savo genetiką

Taip, kaip jau minėjome vėžiu gali susirgti bet kas, tačiau kartu tai genetiškai ganėtinai paveldima liga, kuri dažnai persiduoda iš kartos į kartą. Paklauskite savo tėvų ir senelių, ar jūsų šeimoje nebuvo vėžio atvejų.

Tuo atveju, jei jų buvo, geriau sveikatą pasitikrinti dažniau – juk sakoma, kad atsarga gėdos nedaro. O juk sužinoję, jog esate sveiki tik patys apsidžiaugiste.

Galiausiai net jei jums būtų diagnozuotas vėžys, tuomet geriau, jog taip nutiktų ankstyvoje stadijoje, kai vėžį dar galima išgydyti ženkliai lengviau ir su mažesnėmis atsinaujinimo galimybėmis.

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai