2024, birželio 21, Penktadienis

J. Janonio gatvėje keičiasi eismo organizavimas

reklama rubai

Panevėžio miesto savivaldybės administracija, atsižvelgdama į J. Janonio gatvėje veiklą vykdančių įmonių prašymą, priėmė sprendimą pakoreguoti eismo organizavimo tvarką minėtoje pramoninėje miesto zonoje.

„Į Savivaldybę kreipėsi J. Janonio g. veikiančių įmonių atstovai su prašymu pakoreguoti eismo organizavimą taip, kad būtų sudaryta galimybė iš teritorijų išvažiuojantiems bei į jas įvažiuojantiems automobiliams pasukti į kairę. Atsižvelgdama į verslininkų poreikius ir teritorijoje susiformavusį užstatymą, Eismo organizavimo darbo grupė posėdžio metu išanalizavo situaciją ir priėmėme sprendimą pritarti eismo perorganizavimui, tačiau su viena būtina sąlyga, kuri užtikrins eismo saugumą“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

J. Janonio g. yra 4 eismo juostų B kategorijos gatvė, kurioje eismas privalo būti organizuojamas vadovaujantis Statybų techninio reglamento nuostatomis.

Stengiantis suderinti visų eismo dalyvių – ir miesto, ir verslo bendruomenės – poreikius, bus apribotas automobilių statymas J. Janonio g. atkarpoje nuo Pušaloto iki J. Janonio, Vakarinės ir Pramonės g. sankryžos. Be to, pakoreguotas horizontalusis gatvės ženklinimas – nuo šiol eismo dalyviams suteikta galimybė sukti į kairę išvažiuojant ir įvažiuojant į čia veiklą vykdančių įmonių teritorijas.

J. Janonio g. atkarpoje nuo Pušaloto iki J. Janonio, Vakarinės ir Pramonės g. sankryžos UAB „Eismo valdymo sistemos“ darbuotojai demontuoja senuosius kelio ženklus ir įrengia naujus, tikslinamas horizontalus ženklinimas, numatant punktyrines linijas, transporto priemonėms leidžiančias sukti išvažiuojant ir įvažiuojant į teritoriją, į kairę.

Eismo dalyvius raginame būti atidiems, vadovautis kelio ženklais, laikytis nustatytų Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

- Reklama -

Naujausi straipsniai