2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Įvertink: Latvių atlikėja Aminata pristato vasarišką singlą „Kur saule” – priedainį kartu dainuoti gali ir kiekvienas lietuvis

reklama rubai

Žymi latvių atlikėja Aminata, kartu su dainininke Būū išleido vasarišką singlą „Kur saule”. Nors daina parašyta latvių kalba, kūrinio žodžiai itin lengvai suprantami ir įsimenami kiekvienam lietuviui.

Egzotiškoji Aminata – viena ryškiausių šiuolaikinių Latvijos žvaigždžių. 2015-aisiais „Eurovizijos“ dainų konkurse su daina „Love Injected“ atlikėja iškovojo 6-ąją vietą. Šiemet, 2022 m. Latvijos eurovizinės atrankos finale, Aminata liko antra.

„Kur Saule” – tai pirmasis singlas iš mano naujausio albumo, kuris pasirodys šių metų liepą. Su šiuo albumu norėjau daugiau eksperimentuoti, todėl visai netikėtai daina „Kur Saule” pavirto į duetą. Atlikėja Būū nuo pat pradžių buvo viena iš šio kūrinio autorių, bet tik įrašų eigoje supratome, kad norime jį kartu ir atlikti. Esu labai laiminga, kad susiklostė tokia netikėta situacija. Singlas „Kur saule” bus mūsų asmeninis vasaros himnas. Tikiuosi, kad taip pat ir mūsų klausytojams,” – apie naują singlą pasakojo Aminata.

- Reklama -

Naujausi straipsniai