2024, gegužės 21, Antradienis

Išmanusis telefonas – puikus asistentas maisto prekių parduotuvėje

Kone kiekvienas turime išmanųjį telefoną savo kišenėje ar rankinėje. O ar tikrai sugebame išnaudoti visas jo funkcijas? Štai, pavyzdžiui, apsiperkant maisto prekių parduotuvėje, išmanusis telefonas gali tapti puikiu asistentu. Kaip? Kviečiame skaityti ir sužinoti.

Išmanusis pirkinių sąrašas

Pirkinių sąrašą vis dar susirašote ant popierėlio? O galbūt naudojate išmaniojo telefono „notes“ funkciją? Viskas kaip ir puiku. Visgi, galite savo apsipirkimą paversti dar išmanesniu. Kaip?

Šiais laikais gausu išmaniųjų programėlių, kurių tikslas – padėti susidaryti patogų pirkinių sąrašą. Ir ne tik susidaryti, tačiau ir pasidalinti juo su kitais šeimos nariais. Ką tai reiškia? Viskas labai paprasta. Įsivaizduokime, kad jūsų artimasis suvalgė paskutinį duonos gabalėlį. Jis iš karto ima ir įrašo duoną į pirkinių sąrašą. O jūs, savo išmaniajame įrenginyje, matote šį atnaujinimą. Daugiau nebebus situacijų, kai vienas kitam pamiršote pasakyti, kad namuose nebėra tam tikro produkto. Juk visa informacija – išmaniojoje programėlėje.

Lojalumo kortelės

Jūsų piniginė išsipūtusi, nes joje vos telpa įvairios lojalumo kortelės? Fizines korteles kuo puikiausiai galite iškeisti į virtualias. Tereikia parsisiųsti mėgstamiausių parduotuvių programėles ir jas susieti su nuolaidų kortelėmis.

Beje, parduotuvių programėlėse ne tik turėsite savo nuolaidų kortelę, bet ir matysite daug naudingos informacijos: geriausias akcijas, asmeninius pasiūlymus, artimiausių parduotuvių žemėlapį, taromatus, konkursus ir pan.

Kainų palyginimas

Kokių tik išmaniųjų programėlių šiais laikais nėra prikurta… Štai, pavyzdžiui, norintiems sutaupyti, itin praves viena iš tų, kuri palygina skirtingų parduotuvių kainas. Patikėkite, tokių programėlių yra tikrai ne viena.

Tad jeigu jums įdomu palyginti, kokią kainą jūsų mėgstamam jogurtui siūlo MAXIMA akcijų leidinys, o kokią – kita parduotuvė, nieko nelaukite. Palyginkite kainas ir apsipirkite ten, kur pigiau!

Maistas tiesiai į namus

Be jokių abejonių, išmanusis telefonas gali tapti puikiu apsipirkimo asistentu ir tais atvejais, kai… Tingisi pakilti nuo sofos. Atsisiųskite mėgstamos parduotuvės el. programėlę, susidėkite prekių krepšelį, pasirinkite norimą laiką, apmokėkite ir… Viskas! Laukite kurjerio, kuris produktus pristatys tiesiai į namus ar kitą jūsų pasirinktą lokaciją.

- Reklama -

Naujausi straipsniai