2024, rugsėjo 20, Penktadienis

Iš žolės riedulio varžybų grįžo su medaliais

Širvintose vyko Lietuvos vaikų U12 mergaičių (gim. 2012 ir jaun.) žolės riedulio pirmenybių pietų zonos pirmojo etapo III rato varžybos, kuriose paaiškėjo dvi geriausios komandos. Jos spalį kovos superfinale dėl nugalėtojų titulo. Pasibaigus varžyboms nuspręsta, kad tarp stipriausiųjų komandų pateko Panevėžio sporto centro trenerės Annos Rekasius Panevėžio SC I mergaičių ekipa.

Panevėžietės Širvintose vykusiose varžybose buvo itin kovingai nusiteikę, puikiai žaidė aikštelėje, aplenkdamos savo varžoves. Širvintų SC I komanda mūsiškių įveikta rezultatu 5:3, Širvintų SC II komanda – 5:1, Panevėžio SC II komanda – 5:0. Geriausios šių rungtynių žaidėjos vardas atiteko Kornelijai Bajorūnaitei. Varžybose dalyvavusiai dar vienai trenerės Annos Rekasius ugdomai mergaičių komandai Panevėžio SC II šįkart fortūna nebuvo palanki, jaunosios žaidėjos  užėmė ketvirtą vietą. Šios komandos geriausios žaidėjos vardas atiteko Urtei Bajorūnaitei.

Šiauliuose vykusiose Lietuvos vaikų U12 berniukų žolės riedulio pirmenybių šiaurės zonos pirmojo etapo III rato varžybose žaidė ir Panevėžio SC komanda. Panevėžiečiai laimėjo prieš Šiaulių III komandą, pralaimėjo prieš Šiaulių I bei II ekipas ir liko treti. Geriausio žaidėjo titulas atiteko Danieliui Čekuoliui.

Pasak trenerės Annos Rekasius, rugsėjo 27-ąją vyks Lietuvos vaikų U10 3×3 pirmenybės, o spalio pradžioje – Lietuvos vaikų U12 antrojo etapo finalinė serija, tad šiuo metu vyksta rimtas pasiruošimas minėtoms varžyboms.