2024, liepos 13, Šeštadienis

Įgyvendinti Panevėžio bendruomenių iniciatyvų projektai

reklama rubai

Panevėžiečiai jau gali džiaugtis bendruomenių iniciatyva pasiūlytais ir įgyvendintais projektais – A. Baranausko pušynėlio sveikatingumo-sporto aikštele bei šokių terasa Kultūros ir poilsio parke.

A. Baranausko pušynėllyje įrengta 100 kv. m sveikatingumo-sporto aikštelė, kuri išklota specialia gumine lauko danga, sumontuoti 6 lauko treniruokliai ir daugiafunkcis gatvės gimnastikos kompleksas, pastatyti suoliukai, šiukšliadėžės, įrengtas apšvietimas. Statybos darbus atliko viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi UAB „Traida“.

Baigti ir „Panevėžio šokių terasos“ I-ojo etapo statybos darbai. Kultūros ir poilsio parke esanti 78 kv. m šokių terasa pritaikyta šokėjams ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms. Čia šokiams neabejingi žmonės galės rengti šokių vakarus, šokių festivalius, koncertus ir įvairias kitas veiklas.

Terasos statybos darbus atliko įmonė „Avestris“ – pastatė pamatus, įrengė jūrinę, atsparią drėgmei ir šalčiui grindų dangą, sutvarkė terasos prieigas, įrengė medinius suolus. Ateityje planuojama įrengti ir šokių terasos stogą.

Panevėžio miesto savivaldybė bendruomenės iniciatyvų viešųjų erdvių infrastruktūrai gerinti ir patrauklumui didinti projektų konkursą sėkmingai įgyvendina trečius metus. Įgyvendinti „Panevėžio miesto neįgaliųjų organizacijų viešosios aplinkos sutvarkymas ir pritaikymas socialinei ir kultūrinei veiklai“, „Kniaudiškių g.–Žvaigždžių g. žaidimų, sporto ir poilsio viešosios erdvės sutvarkymo“ ir „A. Baranausko pušynėlio ir jo prieigų sutvarkymo“ projektai.

- Reklama -

Naujausi straipsniai