2024, liepos 14, Sekmadienis

Į Lietuvą atvyksta D&B muzikos karaliai iš Nyderlandų – Black Sun Empire

reklama rubai

Velykų naktį Vilniaus Profsąjungų rūmai sutrauks šokių muzikos gerbėjus iš visos Lietuvos. Čia vyks legendinis renginys „Grand Velykos 2019“, į kurį organizatoriai sukvietė ryškiausius elektroninės muzikos pasaulio vardus. Vienas jų – D&B muzikos karaliai iš Nyderlandų – Black Sun Empire, kurie žada dovanoti rinktinį savo pasirodymą.

Grupę sudaro charizmatiškas Rene Verdult ir brolių Micha ir Milan Heyboer trio, daugeliui žinomas kaip sunkesnio, labiau eksperimentinio darkstep ir neurofunk atstovai. 1993 m. susikūrusius Black Sun Empire nuo pat gyvavimo pradžios įkvėpė tamsiojo D&B pionieriai ir tokios studijos kaip „No U Turn“ ar „Grooverider Prototype Recordings“, todėl nariai didelį dėmesį skyrė unikalaus skambesio paieškoms ir tobulinimui.

Per savo karjerą Nyderlandų D&B grupė išleido 6 studijinius albumus ir klausytojus džiugino tokiais kūriniais kaip „Sun“, „Arrakis“, „Feed the Machine“, „Dark Dawn“.  Black Sun Empire taip pat įkūrė „Blackout“ studiją, davusią impulsą ir „Noisia“, „The Upbeats“, „Misanthrop“, „Mefjus“, „State of Mind“ bei kitų studijų atsiradimui.

Didžiąją laiko dalį Black Sun Empire praleidžia gastrolėse po visą pasaulį ir ryškiausius elektroninės muzikos renginius Europoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Šiaurės Amerikoje. Jų sąraše – pasirodymai legendiniuose klubuose „Fabric“ ir „Melkweg“ bei šokių muzkos festivaliuose „Glastonbury“, „EDC Las Vegas“, „Lowlands“.

Pasak renginio organizatorių – „Sound Traffic“ – vadovo Vitalij Litvinenko, tokio masto atlikėjų vienu metu Profsąjungų rūmai dar nėra turėję. „Tai bus vienas paskutinių vakarėlių, kuris vyks prieš rūmų nugriovimą, todėl norėjome jį padaryti nepamirštamą. Daug susidomėjimo sulaukėme paskelbę vienus pagrindinių atlikėjų – Pig & Dan duetą, o Black Sun Empire pasirodymas bus tokia kulminacija, kokios nusipelnė visi sunkesniojo D&B skambesio gerbėjai“, – sako jis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai