2024, birželio 13, Ketvirtadienis

Hialurono rūgštis: klaidingi įsitikinimai, kuriuos svarbu paneigti

Įvairios apklausos liudija, kad hialurono rūgštis lietuviams – dar menkai atrastas grožio šaltinis, tad, nieko keista, kodėl sklando tiek daug klaidingų įsitikinimų, kuriuos svarbu paneigti. Su keliais iš jų, kviečiame susipažinti ir jus.

Klaidingas įsitikinimas nr. 1 – hialuronas naudingas tik veidui

Nors hialurono rūgštis iš tiesų yra labai naudinga veidui (pritraukia drėgmę ir išlaiko ją ląstelėse, tad oda atrodo jaunatviška, gaivi ir stangri, išvengiama raukšlelių), klaidinga galvoti, kad hialurono nauda yra tokia ribota. Iš tiesų hialuronas teikia didžiulę naudą ir kitoms mūsų kūno dalims. Jis išlaiko sąnarių paviršių slidumą, todėl sparčiai mažėja sąnarių skausmo tikimybė, galima mėgautis judėjimu – nevaržomai atlikti namų ruošos darbus, sportuoti, dirbant fizinį darbą nejaučiamas diskomfortas. Tačiau ir tai dar ne viskas – hialuronas apsaugo nuo išsausėjimo akis, o tai svarbu kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kasdien besinaudojančiam kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar nešiojančiam kontaktinius lęšius. Ne paslaptis ir tai, kad visi nori džiaugtis gražia ir sveika šypsena, tačiau tai įmanoma tik palaikant puikią dantenų būklę. Taigi, hialuronas yra naudingas ir šiuo atveju.

Klaidingas įsitikinimas nr. 2 – hialurono mūsų organizmas pasigamina pats, todėl nebūtina vartoti papildomai

Tai – dar vienas klaidingas įsitikinimas ir visi, kurie vadovaujasi šiuo teiginiu, gali prisidaryti daug žalos. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad hialuroną mūsų organizmas gamina tik iki 25 – ųjų metų, vėliau jo gamyba pradeda sparčiai mažėti. Tad, jei norime, kad veido odos, dantenų, akių bei sąnarių būklė būtų puiki, hialurono rūgštį turėtume vartoti papildomai.

Klaidingas įsitikinimas nr. 3 – hialurono rūgštį galima rinktis nežiūrint į kainą

Tai – dar vienas klaidingas įsitikinimas, kadangi nėra jokios garantijos, kad žema produkto kaina reiškia aukštą kokybę. Jei ieškote gaminių, pasižyminčių puikiu kainos ir kokybės santykiu atkreipti dėmesį į Ohhira.lt.

Klaidingas įsitikinimas nr. 4 – hialurono rūgšties negalima įsigyti internetu

Nieko panašaus, hialurono rūgšties galima įsigyti internetu ir tai yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori įsigyti gaminį sau patogiu metu ir sutaupyti laiko.

Klaidingas įsitikinimas nr. 5 – norint atrodyti bei jaustis puikiai, pakaks vien tik hialurono rūgšties

Nors hialuronas teigiamai veikia jūsų veido odą, sąnarius, akis ir dantenas, klaidinga galvoti, kad norint puikiai atrodyti bei jaustis, pakaks vien tik šio produkto. Dar vienas puikus pasirinkimas norintiems mėgautis aukštesne gyvenimo kokybe, yra 12 rūšių pieno rūgšties bakterijų kompleksas, kuris papildys jūsų organizmą gerosiomis baterijomis, atsakingomis už normalią virškinamojo trakto veiklą bei mažinančiomis įvairių ligų tikimybę. Spauskite Dr.OHHIRA®, jei norite apie tai sužinoti daugiau.

Neleiskite, kad klaidingi įsitikinimai taptų priežastimi, dėl kurios priimsite klaidingus sprendimus – išsklaidžius mitus, pasirūpinti puikia išvaizda bei savijauta bus kur kas paprasčiau.

- Reklama -

Naujausi straipsniai