2024, birželio 23, Sekmadienis

Grupė SKYLĖ kviečia į koncertą Pažaislio vienuolyne

reklama rubai

Penktasis koncertų ciklo Pažaislio liepų alėjos vakarai” sezonas džiugina muzikos gurmanus. Trečiajame ciklo koncerte, birželio 14 d., 19 val., grupės „Skylė“ branduolys pakvies klausytoją į jautriai kuriamą savitą muzikinę ir poetinę erdvę vienuolyno apsuptyje – spalvingą, kupiną metaforų, apgyvendintą netikėtais personažais. Dainų autoriams ir atlikėjams Rokui Radzevičiui ir Aistei Smilgevičiūtei akordeonu pritars Mantvydas Kodis, kanklėmis bei bosine gitara – Gediminas Žilys.

Tarp klausytojų pamėgtų dainų iš albumų „Povandeninės kronikos“ ir „Broliai“, grupė ketina atlikti ir naujo albumo dainas, iš neseniai išleistų albumų Vilko vartai” bei Dušelės”.

Grupė „Skylė“ įsikūrė 1991 m. istorinio lūžio metu. Anuomet sklandžiusios nuotaikos įtakojo ir pagrindines jos veiklos gaires, kurios tebegalioja  – kūryboje remtis alternatyvia poetine ir filosofine mintimi, istorija ir mitologija. Diskografijoje daugiau nei 15 albumų. Grupė bei atskiri jos nariai už savo veiklą yra pelnę įvairių pripažinimo ženklų, o už albumą „Broliai“ Prezidentės buvo apdovanoti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais. Grupėje roko muzikos dvasia apaugo folkloro nuotaikomis, poetinio ir art roko gijomis.

Grupės įkūrėjas – Rokas Radzevičius, istorijos magistro diplomą paslėpęs po daugiau kaip 200 sukurtų dainų muzika ir tekstais, keliomis roko operomis („Jūratė ir Kastytis“ ir kt.), muzika spektakliams ir kita švietėjiška veikla. Atlikėja ir dainų autorė Aistė Smilgevičiūtė prie grupės prisijungė 1997 m. ir įnešė į ją gaivališką ir skaidrią baltišką srovę.  Su daina „Strazdas“ 1999 m. atstovavo Lietuvai Eurovizijos dainų konkurse Izraelyje.

Pasiklausyti gražiausių grupės SKYLĖ dainų kviečia geros muzikos ekspertai Bardai LT” ir Svetingumo kompleksas „Monte Pacis“.

——————————————————————————————————————————–

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje ir pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, ar net praturtėti ir atrasti gerovę muzikoje (esant lietingam orui, organizatoriai kviečia pasirūpinti skėčiais ir apsauga nuo lietaus). Prieš koncertus žiūrovai galės pasigrožėti naujausiais Mercedes-Benz modeliais.

- Reklama -

Naujausi straipsniai