Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai Rugilė Abračinskaitė ir Arminas Murėnas Lietuvos plaukimo rinktinės sudėtyje startavo Estijoje, Tartu mieste, vykusiame Baltijos šalių plaukimo čempionate.
R. Abračinskaitė jaunimo grupėje iškovojo aukso bei bronzos medalius, bei sidabro medalį suaugusiųjų grupėje savo mėgstamuose nuotoliuose krūtine.
A.Murėnas jaunimo grupėje iškovojo du sidabro medalius ir du bronzos medalius suaugusiųjų grupėje plaukiant nugara.
Šiuo metu abu sporto gimnazijos plaukikai yra išvykę į treniruočių stovyklą Egipte, kur rengiasi Lietuvos plaukimo čempionatui, kuriame bandys vykdyti normatyvus, kad patektų į pasaulio jaunimo plaukimo čempionatą.
Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos plaukikus varžyboms rengia treneriai Mintara Labanauskienė, Simonas Bilis ir Rita Kondrotaitė.