Gimnazijos auklėtinis M. Braždžiūnas imtynių įgūdžius tobulina Vokietijoje

Birželio 19–26 dienomis Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos ir sporto klubo „Imtis“ auklėtinis Mangirdas Braždžiūnas savo įgūdžius tobulina tarptautinėje stovykloje Frankfurte prie Oderio (Vokietija). Čia jaunieji pasaulio atletai intensyviai ruošiasi artėjančiam Pasaulio U17 imtynių čempionatui.

Pasak trenerio Mariaus Baranausko, šis pasiruošimo etapas yra itin svarbus prieš artėjančius startus aukščiausiame lygyje.

„Dar viena stovykla liepos mėnesį laukia Serbijoje, o liepos paskutinį savaitgalį vyks Pasaulio U17 imtynių čempionatas Baku mieste, Azerbaidžiane“, – teigė M. Baranauskas.

Gimnazijos auklėtinio pasiruošimą tarptautinėje treniruočių stovykloje dalinai finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė pagal aukšto meistriškumo sporto programą „Olimpo viršūnės besiekiant“.