2022-05-24, Antradienis
19.6 C
Panevezys

Garsi Italijos grupė „Domo Emigrantes“ paskleis magišką energiją net šešiuose miestuose

Pietų Italijos karštis jau atvyko į Lietuvą ir grupė „Domo Emigrantes“ pradeda savo koncertinį turą mūsų šalyje su jausminga bei spalvinga koncertine programa. Po sėkmingų pasirodymų Olandijoje ir Italijoje, grupė pristato savo albumą „Aquai“ ir Lietuvos meno gerbėjams. „Domo Emigrantes“ koncertinis turas bus vienas iš ryškiausių ir įsimintiniausių įvykių Lietuvos kultūros padangėje.

Muzikantai susibūrė į vieną grupę 2009 metais ir nuo to laiko atlieka aistringą, Pietų Italijos dvasia alsuojančią muziką, pripildytą sodriomis spalvomis bei originaliomis, pačių muzikantų sukurtomis aranžuotėmis. Savo pasirodymuose charizmatiški atlikėjai be mums gerai atpažįstamų instrumentų groja įvairiais egzotiškais instrumentais iš viso pasaulio – dalį jų galėsime pamatyti ir išgirsti pirmą kartą.

„Domo Emigrantes“ nuolat koncertuoja ne tik geriausiose Italijos koncertų salėse, bet ir aktyviai dalyvauja prestižiniuose Europos, Azijos bei JAV muzikos festivaliuose. Begalinė meilė gimtosios šalies melodijoms, didžiulė aistra ir užsidegimas leido atlikėjams pasiekti tarptautinį pripažinimą bei savo pasirodymais sužavėti publiką visame pasaulyje.

Jau po pirmųjų pasirodymų grupė „Domo Emigrantes“ buvo labai palankiai įvertinta meno gerbėjų, muzikos kritikų ir žiniasklaidos atstovų už originalumą, profesionalumą, emocingą muzikavimą ir nuoširdų bendravimą su publika.

Pripažinta grupė yra gavusi svarbiausią Italijos muzikos apdovanojimą ir išleidusi ne vieną muzikos įrašų rinkinį. „Domo Emigrantes“ nariai – šeši pozityvūs, kūrybiški, energingi ir profesionalūs muzikantai-multi instrumentalistai, gebantys scenoje sukurti jausmingą ir romantišką nuotaiką. Lyderis Stefano Torre – grupės vokalistas, gitaristas, taip pat grojatis mandolina. Jam pritaria vokalistai ir perkusininkai Filippo Renna bei Ashti Abdo. Akordeonu grupėje groja Vittorio Tauro, smuiku – Andrea Dall’Olio, o violončele pritaria Gabriele Montanaria. Kviečiame apsilankyti išskirtiniuose koncertuose ir praleisti romantiškus vakarus Pietų Italijos šiluma ir pozityvia nuotaika dvelkiančioje muzikos oazėje.

Koncertai vyks:

Gruodžio 11 d. 18 val. Širvintų kultūros centre

Gruodžio 12 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje

Gruodžio 13 d. 18 val. Utenos kultūros centre

Gruodžio 14 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre

Gruodžio 15 d. 17 val. Marijampolės kultūros centre

Gruodžio 16 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai