2024, gegužės 21, Antradienis

Gabrielius Vagelis skelbia naują muzikinį etapą

Vienas ryškiausių Lietuvos atlikėjų bei dainų autorių Gabrielius Vagelis žengia į naują muzikinį etapą ir šiandien gerbėjams dovanoja naują, jausmingą singlą „Tave“.

„Drugeliai pilve – pagrindinis dainos jausmas. Vasara, besiplaikstantys plaukai, pilnatvė ir visas pasaulis delnuose. Apie tai yra „Tave“, – dalinasi Gabrielius.

Išgirskite: https://youtu.be/LTGrOnPksYE

Aplink save subūręs tvirtą ir nuolatos augantį, ištikimų gerbėjų būrį, atlikėjas nuolatos ieško naujų būdų juos pradžiuginti muzikinėmis naujienomis. Vos pradėjęs bendradarbiauti su didžiausia muzikos leidybos kompanija pasaulyje – „Universal Music Group”, atlikėjas išleido didelio populiarumo susilaukusį albumą „Žydėsiu”, kurio dainų sąraše  galima rasti ir milijonines perklausas renkantčius superhitus, skambančius ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Su nauja daina pradedi naują muzikinį etapą – kuo jis bus kitoks?                      
„Greitinam tempa ir grįžtame į nostalgiškus 2000-tuosius su nauju skambesiu. Būsiu tas pats Gabrielius, tik inspiruotas elektronines muzikos, kuri visur skambejo prieš gerus 20 metų. Tai stipriai atsispindės mano naujoje kūryboje.” – pasakoja atlikėjas.

Artėjant vasaros sezonui, G. Vagelis kviečia klausytojus sustikti jaukumu ir šiluma alsuojančiuose, akustiniuose koncertuose, kurie vyks: Gegužės 17 d. Klaipėdoje, Birželio 22 d. Drevernoje, Birželio 28 d. Palangoje, Liepos 6 d. Druskininkuose ir Liepos 12 d. Šventojoje.

- Reklama -

Naujausi straipsniai