Pradžia Laisvalaikis ir pramogos Gabrielius Vagelis pristato singlą „Man Moji“: „Tai istorija apie beprotišką norą būti...

Gabrielius Vagelis pristato singlą „Man Moji“: „Tai istorija apie beprotišką norą būti kartu, kai aplinkybės neleidžia vienam kito pasiekti”

0
114

Atlikėjas ir dainų autorius Gabrielius Vagelis pristato gerbėjų itin lauktą singlą „Man Moji“. Dainą lydi kinematografinis, paslaptingų detalių kupinas vaizdo klipas su netikėta pabaiga. Tai jau antrasis kūrinys, kurį atlikėjas išleidžia drauge su didžiausia muzikos leidybos kompanija pasaulyje – „Universal Music Group“.

Kaip gimė kūrinys Man Moji“, apie ką jis?

„Man Moji“ parašiau grodamas instrumentu, dėliodamas akordus. Tai istorija apie beprotišką norą šalia savęs turėti žmogų su kuriuo nėra galimybės būti kartu. Kai pakliūni į fantazijų pasaulį, kuriame jūs esate drauge, bet realybe yra kitokia. Nors atrodo, kad tai galėtų būti įmanoma, tačiau aplinkybės tam trukdo,“ – pasakoja Gabrielius.

Kartu su kūriniu pasirodė ir kinematografinis vaizdo klipas, kurio pabaiga – netikėta. Ar gali atskleisti jo reikšmę? 

„Esminė klipo žinutė yra panaši į tai, apie ką ir daina, tačiau labiausiai noriu, kad žmonėms, peržiūrėjusiems vaizdo klipą, būtų smagu patiems visas paslaptingas detales atrasti ir interpretuoti klipo reikšmę pagal save,“ – teigia atlikėjas.

Tavo koncertuose dainą Man Moji“ publika dainavo kone garsiausiai, nors tuo metu ji dar nebuvo oficialiai išleista. Kaip tai nutiko?

„Tai vienintelė daina, kurią pradėjome atlikti koncertuose gyvai, dar prieš ją išleidžiant. Publikai ji labai patiko. Nors tai, kad nemažai laiko ji buvo įtraukta į repertuarą, yra svarbus faktorius, be abejo, didelis indėlis yra ir pačios dainos. Kažkas joje užkabino žmones, dėl ko jie norėjo ją įsirašyti ir mokytis, jai dar nepasirodžius. Man tai be galo smagu,“ – prisimena Gabrielius.

Turėjai itin sėkmingą koncertinį turą, neseniai pasirodęs singlas „Man Trūksta Dienų“ jau spėjo surinkti virš dviejų milijonų peržiūrų „YouTube“. Atrodo, kad kopi karjeros laiptais pavyzdingai ir užtikrintai. Kokie tavo ateities planai ir svajonės?
„Mano pagrindinis planas šiuo metu yra naujas albumas iki kurio dar yra ką nuveikti. Todėl laikas po koncertinio turo bus skirtas muzikai, kūrybai ir žmonėms, kad gimtų daugiau naujos, geros ir kokybiškos muzikos,“ – ateities planais dalinasi atlikėjas.

J.Auškelio nuotr.