2024, liepos 20, Šeštadienis

Gabrielius Vagelis pristato naują albumą „Žydėsiu“: „Tai tarsi mano žydėjimo metas“

reklama rubai

Niūrus rudenio oras nusispalvino ryškiausiomis spalvomis, nes charizmatiškas dainų autorius bei atlikėjas Gabrielius Vagelis pristatė tris metus brandintą, asmenių patirčių įkvėptą naują albumą – „Žydėsiu“.

„Pastarieji metai man atnešė be galo daug gerų emocijų bei pasiekimų. Prasidėjo naujas etapas kartu su muzikos leidykla „Universal Music Group“. Išleidome dainas, kurias dainuoja vis didėjanti žmonių minia, kurią matau savo koncertuose – tai tarsi mano žydėjimo metas. Jaučiuosi taip gerai, kaip niekad. Visa tai išreikšta muzikoje, kurią sudėjau į naująjį albumą“ – dalinasi Gabrielius.

„Žydėsiu“ – tai pirmasis G. Vagelio albumas, kuris pasirodo ne tik kompaktinės, bet ir vinilinės plokštelės pavidalu. Jame klausytojai gali rasti populiariausius hitus – „Man trūksta dienų“, „Man moji“, bendrą kūrinį su grupe „69 danguje“ „Jei leisi“. Taip pat – naujas, niekur anksčiau negirdėtas Gabrieliaus dainas.

Naujausias dainas pirmieji išgirdo ištikimiausi gerbėjai

Vilniuje vykusios naujojo G. Vagelio albumo „Žydėsiu“ išankstinės perklausos metu atlikėjas atsakė į gerbėjų klausimus, atviravo apie asmenines patirtis, atskleidė, kokių įsimintiniausių dovanų yra sulaukęs iš savo fanų. Taip pat atlikėjas aptarė hitais tapusių ir dar niekur negirdėtų savo dainų reikšmę.

„Muziką dažniausiai kuri pagal tai, ką jauti ir kas esi. Kuri pagal tai, kokį save tuo metu esi atradęs. Todėl dabartinė mano muzika yra absoliučiai apie mane“, – kalbėjo dainininkas.

Gabrielius teigė, kad muzika jo gyvenime atsirado dar ankstyvoje vaikystėje – atlikėjas rengdavo mini pasirodymus savo mamai dar būdamas darželinukas.

„Kai turi tave labai dominančią veiklą, kuri tave lydi visada, net nebekyla klausimų, kokia tavo ateitis turėtų būti“, – sakė jis.

Sulaukęs klausimo, ko palinkėtų 18-mečiui sau, dainininkas atsakė užtikrintai: „Pasakyčiau – Gabrieliau, visada pasitikėk savimi“.v Paklaustas apie tai, kokią įsimintiniausią dovaną yra gavęs iš savo gerbėjų, atlikėjas prisiminė jo paties statulėlę, pagamintą iš keramikos ir medžio į kurią net plaukai įdėti kaip Gabrieliaus. Pasak atlikėjo, tai turbūt daugiausiai laiko ir pastangų pareikalavusi fano staigmena jam.

Albumo pristatymo koncertas – didžiausias atlikėjo karjeroje

G.Vagelio gerbėjai kviečiami išgirsti naująjį atlikėjo albumą gyvai ypatingoje šventėje – Lapkričio 16 d. Gabrielius švęs savo 28-ąjį gimtadienį „Žalgirio“ arenoje, surengdamas pirmąjį savo karjeroje solinį arenos šou.

- Reklama -

Naujausi straipsniai