2024, balandžio 18, Ketvirtadienis

Gabrielius Vagelis ir Kotryna pristato jautrią, kalėdinę dainą – „Užkliuvai Man Už Širdies“

Atlikėjai Gabrielius Vagelis ir Kotryna, anksčiau drauge išleidę didelio populiarumo sulaukusį kūrinį – „Dalis Manęs“, vėl suvienijo jėgas ir, kartu su didžiausia muzikos leidybos kompanija „Universal Music Group“, klausytojams dovanoja jaukumo, bei šilumos kupiną kalėdinę dainą – „Užkliuvai Man Už Širdies“.

„Daina „Užkliuvai Man Už Širdies“ yra apie meilę ir šilumą, kurią kiekvienas norime jausti per Kalėdas. Kai turi mylimą žmogų šalia savęs ir nieko daugiau nereikia. Labai tikiuosi, kad šiuo stebuklingu laiku ji bus jūsų muzikiniu takeliu“, – apie kūrinį kalba dainos autorius G. Vagelis.

Gabrieliau, ką tau reiškia Kalėdos?
„Kalėdos man labai patinka. Per jas beveik niekada nekoncertuoju, stengiuosi šias dienas palikti savo šeimai ir tradicijoms, kurias mes turim. Man tai – šeimos šventė, kai visi susirenkam prie bendro stalo, pasakojam istorijas, dalinamės tuo, kas gero kiekvienam iš mūsų nutiko per tą laiką, kol nesimatėm. Iki vėlumos žaidžiam stalo žaidimus, daug juokiamės ir smagiai leidžiam laiką“, – gražiausias šeimos akimirkas prisimena atlikėjas.

Kokią Įsimintiniausią dovaną esi gavęs?
„Geriausia dovana yra laikas, kurį leidžiame kartu ir patiriami nauji įspūdžiai. Kartą brolis Osvaldas man sugalvojo padovanoti užduotimis apipintą dovaną, kurios turėjau ieškoti po visus namus. Tai buvo tikrai įsimintinas procesas ir pačios dovanos jau nebereikėjo, buvo smagu tiesiog jos ieškoti“, – pasakoja Gabrielius.

Ką palinkėtum savo klausytojams Kalėdų proga?
„Savo klausytojams linkiu, kad prieš, per arba po Kalėdų, užkliūtų kas nors už jūsų širdies. O jeigu kažkas jau užkliuvo, tai tegul užkliuvę jie ten stipriai ir laikosi, nepaleidžia“, – sako atlikėjas.

Norintys gyvai išgirsti Gabrielių Vagelį, gali tai padaryti, apsilankydami didžiuosiuose atlikėjo koncertuose, kurie vyks š.m. Gruodžio 28 d. Švyturio arenoje, Gruodžio 30 d. Litexpo, Vilniuje, o kartu sutikti naujus metus atlikėjas kviečia „Moxy“ viešbutyje, Kaune.

Universal Music Lithuania

- Reklama -

Naujausi straipsniai