2024, balandžio 14, Sekmadienis

Frakcinis odos atjauninimas jau ir Panevėžyje

Kamuoja randai ir raukšlės? Norite vėl mėgautis nepriekaištingu odos grožiu bei jaunatviškumu? Ilgai ieškoti tinkamos vietos grožio procedūroms nereikės, nes frakcinis odos atjauninimas jau ir Panevėžyje! Užsirašykite į „Vivus Sanus“ kliniką savo mieste ir gaukite patikimas bei profesionalias odos grožio procedūras. Daugiau apie frakcinį odos atjauninimą ir procedūrų rezultatus sužinosite toliau šiame straipsnyje.

Kaip atliekamos odos atjauninimo procedūros?

Frakcinis odos atjauninimas yra vien iš dažniausiai pasirenkamų grožio klinikose procedūrų. Procedūros atliekamos naudojant modernias lazerines technologijas, todėl šis būdas nėra kenksmingas odos sveikatai, taip pat leidžia pasiekti greitus ir išskirtinai efektyvius rezultatus. Juos matysite jau iš karto po pirmos procedūros, tačiau kartais, norint dar geresnių pasiekimų, naudinga procedūras kartoti ir atlikti ištisą jų kursą.

Efektyvus lazerio veikimas

Procedūrų metu į odos audinius nukreiptas lazeris sukelia itin galingą impulsą. Spindulys veikia itin tiksliai ir apima pakankamai didelį odos plotą, todėl procedūros yra greitos ir efektyvios. Šitokiu būdu gydomi randai, raukšlės, strijos, pigmentinės dėmės. Išlyginami odos paviršiaus spalvos nelygumai ir daug daugiau! Kartais gali būti taikomos ir papildomos procedūros, jeigu reikalingas tam tikrų specifinių odos darinių panaikinimas. Visa tai rasite patogiai vienoje vietoje pas tuos pačius odos grožio priežiūra užsiimančius specialistus.

Frakcinio odos atjauninimo pranašumai

Kalbant apie frakcinį odos atjauninimą vertinga paminėti dar ir tai, jog ši procedūra nuo kitų lazerinių procedūrų skiriasi tuo, jog beveik neturi jokių šalutinių veiksnių, odos audiniai gija daug greičiau. Lazerio spindulys įsiskverbia giliai į odą ir palieka joje mažas mikroskopines skylutes. Paveikiama ne visa oda, o tik konkreti jos dalis. Apšvitos metu skatinama natūrali kolageno gamyba.

Prieš procedūrą, gydytojas įvertins Jūsų odos būklę ir parinks tinkamiausius odos atjauninimo būdus. Dėl skausmo galite nesirūpinti, nes jo tikrai nepatirsite.

Profesionalus frakcinis odos atjauninimas leis pasiekti pačių geriausių rezultatų! Apsilankykite pas odos specialistus grožio klinikoje Panevėžyje ir vėl mėgaukitės nepriekaištingu odos lygumu bei skaistumu.

Kolagenas būtinas gražiai ir lygiai odai!

- Reklama -

Naujausi straipsniai