2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Erika Vitulskienė: „Mes, lietuviai, esame auksarankiai, auksadarbiai ir turime puikią fantaziją”

Likus mėnesiui iki gražiausių metų švenčių pradedame dairytis dovanų artimiausiems žmonėms. Kam laukti paskutinės dienos, jeigu dovanomis galima pasirūpinti iš anksto todėl „Inži group” organizatoriai skelbia pradedantys kalėdinių mugių maratoną. Pirmoji mados mugė „Šopturgis” įvyks jau lapkričio 17 dieną, „Cido“ arenoje, Panevėžyje, kuriame kartu su kitais žinomais Lietuvos dizaineriais bei kūrėjais dalyvaus ir „EV mados namų” įkūrėja Erika Vitulskienė. Žinoma moteris panevėžiečiams pristatys naujausios rudens – žiemos kolekcijos drabužius, skirtus plius dydžio moterims, žinančioms savo vertę.

 • Erika, prieš mėnesį dalyvaudama „Fashion bazaar“ mados mugėje Vilniuje pristatėte naujausios rudens – žiemos kolekcijos drabužius. Jais turbūt prekiausite ir „Šopturgio” metu? Trumpai papasakokite kokie tai bus rūbai?

 • Daugiausia bus suknelės skirtos nešioti kasdieną, pasižyminčios patogumu ir praktiškumu. Turėsiu ir vieną vakarinę suknelę, nuostabiai plius dydžio moteriai, ieškančiai aprangos ypatingai progai. Taip pat bus paltukų, tinkančių įvairiems skoniams ir norams bei sportinio tipo drabužėlių.

 • Pasirinkimas išties nemažas. Galbūt apibūdintumėte kaip atrodys „EV mados namų“ šaltojo sezono drabužiais vilkinti moteris? Kokia ji bus?

 • Aš susidariau nuomonę, kad tai konkreti, užtikrinta moteris, kuri ateina, pamato, perka, daug nesvarsto, nes žino savo norus ir savo vertę. Tokia moteris puikiai supranta kodėl renkasi tai, ką renkasi, kam ir už ką. Ji mėgsta klasikinio stiliaus rūbus, rūpinasi tinkamu figūros formavimu. Apibendrinant, galiu pasakyti, kad ši kolekcija sukurta būtent tokiai moteriai, kuri mėgsta stilių, formą ir, svarbiausia, žino savo vertę.

 • Kuo remiantis buvo sukurta ši naujausia rudens – žiemos kolekcija? Kas joje dominuoja?

 • Kartu su dizainere Kaste Svilaite, sukūrėme drabužių kolekciją, kuri remiasi iš mados neišeinančia klasika. Čia dominuoja spalvinga klasikinė apranga, turinti vieną ryškų akcentą: dirželį, pabrėžiantį juosmenį, dekoruotą kaklo sritį, sagomis, juostomis ar klostėmis išpuoštas tas rūbo dalis, kurios išryškintų kiekvienos moters privalumus ir paslėptų trūkumus.

 • Grįžtant prie mugės, kurioje netrukus Jus išvysime. Kokiu tikslu dalyvaujate „Šopturgyje“?

 • Noriu gyvai susitikti su savo klientėmis, su jomis iš arčiau susipažinti ir išsiaiškinti, kas joms rūpi, ko jos nori, kaip jos įsivaizduoja save. Svarbiausias tikslas – pabendrauti, jas padrąsinti nebijoti išbandyti naujų stilių drabužių, atverti joms savo širdį ir pasidalinti patirtimi. Tikiu, kad tai labai padės plėsti mano klienčių ratą ir paskatins visas plius dydžio moteris mylėti save tokią, kokia ji yra – stilinga, graži, pasitikinti.

 • Kodėl nusprendėte dalyvauti tokio tipo mados mugėse? Ar „Fashion bazaar“ buvo pirmoji mugė, kurioje dalyvavote su „EV mados namais“? Kaip sekėsi pirmąkart?

 • Taip, „Fashion bazaar” buvo pirmoji mugė, kurioje dalyvavau. Ir čia sekėsi tikrai gerai. Sulaukiau didelio lankytojų susidomėjimo, pabendravau su visais akis į akį. Tai ir buvo mano tikslas. Kadangi šiuo metu turiu tik internetinę parduotuvę, tai ganėtinai sunku gyvai bendrauti su klientais, o tokiose mugėse kaip ši tai padaryti yra kur kas patogiau ir paprasčiau.

 • Ar dalyvaudama mados mugėse spėjate pasidairyti po kitų dalyvių gaminius? Galbūt esate atradusi kažką, kas patraukė Jūsų dėmesį? Ką manote apie lietuvaičių kūrėjų darbus?

 • Man labai gražu, kad mes, lietuviai, esame šitokie auksarankiai, auksadarbiai ir turime puikią fantaziją. Nors mus ir slegia niūrus, rudeniškas oras dėl kurio esame santūresni, kiek susikaustę, tačiau nepaisant šito, mes sugebame išreikšti savo kūrybą ir sukuriame tikrai nuostabius rankinukus, auskarus, drabužius. Mugėje aš atradau kelias dizaineres, kurios man labai patiko. Aš labai džiaugiuosi mūsų kuriama lietuviška mada ir dėl to, kad esame išties kūrybinga tauta.

 • Pabaigai, gal yra kažkas, ką norėtume pasakyti savo klientėms jas padrąsindama?

 • Grožis yra mūsų akių spindėjime ir jeigu tos akys spindės, moteris bus graži ir sau, ir kitiems. Taigi, moterys, linkiu, kad Jūsų akys niekada nenustotų spindėti!

 • Dėkoju už šiltą pokalbį. Iki susitikimo kalėdiniame „Šopturgyje“.

Jau šį šeštadienį nuo 10 valandos „Cido“ arenoje, Panevėžyje vyks pirmasis kalėdinių mugių maratono renginys „Šopturgis”, o gruodžio 15 dieną jis persikels į Šiaulių areną. Kalėdinė „Fashion bazaar” mados mugė gruodžio 9 dieną bus rengiama Klaipėdos „Švyturio” arenoje, o gruodžio 16 dieną atkeliaus į Kauno „Žalgirio” areną. Kalėdinės mugės – geriausia vieta pasiruošti artėjančioms šventėms.

- Reklama -

Naujausi straipsniai