2024, gegužės 24, Penktadienis

Dviejų muzikos ikonų susivienijimas: Elton John ir Britney Spears pristato bendrą kūrinį „HOLD ME CLOSER“

Muzikos genijus Eltonas Johnas kartu su pop ikona Britney Spears suvienijo jėgas ir pristato gerbėjams ilgai lauktą bendrą kūrinį – „HOLD ME CLOSER“.

„Esu be galo sužavėtas, kad turėjau galimybę dirbti su Britney Spears; Ji tikrai yra ikona, viena iš puikiausių visų laikų pop žvaigždžių ir šiame įraše skamba nuostabiai. Aš ją labai myliu ir džiaugiuosi tuo, ką sukūrėme kartu“, – kalbėjo E. Johnas.

Lemtingas susitikimas
Idėja bendradarbiauti atlikėjams gimė dar 2014 m., kai pora pirmą kartą susitiko „Oskarų“ apdovanojimų peržiūros vakarėlyje. Vėliau socialiniuose tinkluose Britney paskelbė įrašą, kuriame prisipažino, jog dievina Eltono Johno kūrinį „Tiny Dancer“.

Šią vasarą, kurdamas „Hold Me Closer“ E. Johnas suprato, kad akimirksniu atpažįstamas Britney vokalas būtų puikus prisilietimas prie dainos gyvybės.Tiesiogiai su ja susisiekus Britney iškart pasakė „taip“.

„Pajutau didžiulį įvertinimą, kai nuostabusis seras Eltonas Johnas paprašė manęs prisijungti prie jo, vienoje garsiausių jo dainų. Nepaprastai džiaugiamės, kad gerbėjai tai išgirs! Ačiū, Eltonai, kad pakvietei mane prisijungti prie šio projekto! Esu labai dėkinga, kad turėjau galimybę dirbti su jumis“, – džiaugėsi B. Spears.

Kūrinyje „Hold Me Closer“ gerbėjai gali atpažinti klasikinių E. Johno dainų elementus iš legendinio katalogo, įskaitant „Tiny Dancer“, „The One“ ir „Don’t Go Breaking My Heart“. Įdomu tai, kad kūrinys „Tiny Dancer“ iš 1971 m. išleisto studijinio albumo „Madman Across The Water“, tebėra viena mėgstamiausių E. Johno dainų visame pasaulyje. Sužavėjęs JAV publiką ir vos po išleidimo patekęs į JAV geriausių dainų topus, dabar trigubai platininis įrašas yra įtrauktas į „Rolling Stone“ 2022 m. paskelbtą „500 geriausių visų laikų dainų“ sąrašą.

Universal Music Lithuania

- Reklama -

Naujausi straipsniai