2024, birželio 23, Sekmadienis

Duris atvėrė EP narių Rasos Juknevičienės ir Andriaus Kubiliaus biuras

reklama rubai

Šiandien buvusiame “Rambyno” viešbutyje, Respublikos g. 36, duris atvėrė Europos Parlamento narių Rasos Juknevičienės ir Andriaus Kubiliaus jungtinis biuras. Į antrojo Europos Liaudies partijos frakcijai EP priklausančių parlamentarų biuro atidarymą atvyko patys biuro šeimininkai – Rasa Juknevičienė ir Andrius Kubilius, prof. Liudas Mažylis, LR Seimo narys B.Matelis, Panevėžio raj. meras P.Žagunis, Pasvalio rajono meras G.Gegužinskas, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas Sigitas Gailiūnas ir gen.direktorius V.Matkevičius, TS-LKD frakcijos miesto Taryboje pirmininkė Indiana Grigienė, būrys nevyriausybinių ir jaunimo organizacijų atstovų.

„Smagu matyti šį biurą, kaip viso regiono centrą. Esu įsitikinęs, kad mes Lietuvoje per mažai kalbamės: ko siekiame, kaip gali padėti Europos sąjunga, kaip mes save matome joje ir panašiai. Tai mes tikimės, kad šios erdvės bus gyvos ir turėsime galimybių čia ir rimtai ir linksmai pasikalbėt. Mums visiems dar daug dalykų reikia atrasti ir suprasti,“ – sakė A. Kubilius.

“Aš manau, kad taip mes bandom taupyti ir Europos Sąjungos lėšas, bet ne tai svarbiausia-svarbiausia, kad mes norime tutrėti bendrą erdvę, didesnę erdvę. Biuras reikalingas ne tik tam, kad čia atvažiuotum ir turėtum kur atsisėsti, dabar laiškus gali išsiųsti iš bet kur, mes norime, kad čia būtų atvira, vieša erdvė diskusijoms, debatams, susitikimams įvairiais europiniais ir ne tik europiniais klausimais. Pačiame Panevėžyje tikrai yra reikalų, kuriuos mes turime aptarti ir kur turime sugrįžti į normalią europinę vėžią. Pavyzdžiui: demokratijos erozija, korupcijos suvaldymo klausimai, kur Europos parlamente šie dalykai yra svarstomi ir mums tas rūpi, ir mes tikrai bandysime tuos  klausimus kelti. Ir ne tik šiuos. Yra daug dalykų, kurie žmonėms gali būti įdomūs. Tikrai yra apie ką kalbėtis. Negalėsim mes čia būti kiekvieną savaitę, bet ir be mūsų galima veikti.Tad kviečiame visus, kurie turi idėjų ir mes suteiksime šią erdvę ir padėsime organizuoti.” – sakė europarlamentarė Rasa Juknevičienė.

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai