Labdaros ir paramos fondo „Vilties arka“ veikla plečiasi ir šiandien vakarinėje miesto dalyje, Dariaus ir Girėno g. 6, buvo atidarytas antrasis vaikų dienos užimtumo centras.

Vaikų dienos užimtumo centre bus teikiamos paslaugos, padedančios vaikams keisti vertybinę orientaciją. Su centrą lankančių vaikų tėveliais/globėjais dirbs socialiniai pedagogai, psichologai, bus teikiama pagalba šeimoms, konsultuojama rūpimais klausimais, susijusiais su vaikų gerove. Vaikams bus padedama ruošiant namų darbus, mokoma maisto gaminimo įgūdžių, propaguojamas sportas, sveika mityba, sveikos gyvensenos ir higienos įpročiai, vykdomos įvairios edukacinės veiklos, vaikams siūloma save išreikšti kūrybiškose menų veiklose ir kt.

Labdaros ir paramos fondo „Vilties arka“ vaikų dienos užimtumo centro įsteigimui iš miesto biudžeto skirta per 11 tūkst. 300 Eur finansavimą. Į projekto veiklas planuojama įtraukti 25 vaikus, iš jų 13 – patiriančius rizikos veiksnius, taip pat 20 šeimos narių. Tikimasi, kad centrą lankys Klaipėdos, Kniaudiškių, Parko, Molainių, F. Vaitkaus, Statybininkų ir Žvaigždžių g. gyvenantys socialiai pažeidžiami vaikai ir jų šeimos nariai

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email