2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Donny Montell pristato singlą „Move Your Body“: ar karštą naujieną priims Lietuva?

Antrasis Donny Montell singlas, kurį išleido skandinavai, paties atlikėjo nuomone, netgi pranoksta jo ankstesnįjį darbą „Screw me up“. „Naujausia mūsų daina „Move Your Body“ turi visus hito bruožus, bet ar ji taps hitu – visada sprendžia klausytojai“, – sako Donny Montell.

Prie šio kūrinio dirbo ankstesnių jo hitų muzikos prodiuseris Jonas Thanderis ir kiti švedai, jau patikrinti laiko ir išbandyti sėkme. Nemažai prisidėjo ir pats Donny.

Visi kartu sėdėjome ir darėme. Dabar ši daina jau įkelta į „Spotify“. Perklausėme dar kartą su lietuviais muzikantais. Visiems labai patinka. Kadangi jie – dainuojantys, o ten yra tokių bendrų „parėkimo“ momentų, būtinai įtrauksime šitą gabalą į savo vasaros koncertus, galėsime smagiai pagroti, nes tai yra labai gyvas, užvedantis kūrinys“, – pasakoja atlikėjas.

Tačiau kitas, nemažiau aktualus klausimas – kiek jį pamėgs transliuotojai. „Jau turėjau progų įsitikinti, kad mano gabalai patenka į užsienio kūrinių kategoriją. Ir jei radijas galės rinktis – aš ar Bieberis, rinksis Bieberį, čia lengvai nepakovosi. Ir tai yra paradoksas: išeini į užsienio rinką, žiauriai sunkiai, daug dirbdamas, brangiai moki už kokybišką produkciją, nė kiek neabejoji, kad ji turi skambėti anglų kalba. Bet tada atsiduri prieš faktą, kad namuose vis tiek pirmenybė teikiama pagal kitus standartus įrašytiems kūriniams ir prioritetu visgi išlieka lietuvių kalba. Net jei tavo muzika nėra folk‘as, ji tarsi privalo skambėti lietuviškai, nes tuomet surinksi daugiau perklausų „Youtube“ ir „Spotify“. Visi tie gabalai, kurie yra įrašyti anglų kalba, yra pasmerkti surinkti gerokai mažiau perklausų. Yra tik keli sėkmingi pavyzdžiai, susiję arba su „Eurovizija“, arba su kokiu nors atlikėjo fenomenu, – atvirai kalba Donny Montell. – O juk savos tautos palaikymas šiose platformose priduotų „bonusų“, padėtų žmogui. Nes juk tai turi didžiulės įtakos: kai lietuviai sugeneruoja milijonus peržiūrų, tave pastebi ir kitur. Man tai yra labai svarbu.“

Ir vis dėlto „Move Your Body“ yra tokia daina, kuri be jokių abejonių turėtų atsidurti daugelio grojaraščiuose.

Šitas kūrinys turi tokį saulės, paplūdimio, chebros, vakarėlio jausmą. Šortai, automobilis atvirais langais – visa tai aš įsivaizduoju, atlikdamas „Move Your Body“, – sako Donny Montell.

Visuose automobiliuose ir vakarėliuose „Move Your Body“ gali skambėti jau šiandien. Naujausią Donny Montell dainą išgirskite čia:

SPOTIFY:

https://open.spotify.com/album/6LmGaSbGiYPIfp6JHZNMPq

APPLE MUSIC:

https://itun.es/lt/8RPCkb?i=1249024766

- Reklama -

Naujausi straipsniai