2024, liepos 15, Pirmadienis

Dėl Panevėžio dviračių lenktynių keičiasi eismas ir maršrutinių autobusų trasos

reklama rubai

Rugsėjo 3 d. Panevėžyje vyks Panevėžio dviračių lenktynės, todėl centrinėse miesto gatvėse bus ribojamas eismas, keisis 4-ojo, 6-ojo, 6-ojo A, 12-ojo ir 16-ojo autobusų maršrutų trasos.

Nuo rugsėjo 3 d. 5 iki 20 val. eismas bus draudžiamas Elektros, Vasario 16-osios, J. Urbšio, A. Jakšto g., dalyje Respublikos g., Taikos al., Smėlynės, Nemuno, Parko, Pušaloto, Stoties g.

4-ojo maršruto autobusai į Vaivadus važiuos J. Basanavičiaus, Smėlynės, Senamiesčio g., o į Molainius grįš Smėlynės, J. Basanavičiaus, Vilniaus, Ramygalos g.

Autobusai Nr. 6 ir 6A į J. Janonio g. bei geležinkelio stotį vyks Smėlynės, Marijonų g., į Pajuostės pl. bei Veteranų g. grįš Marijonų, Smėlynės, J. Basanavičiaus, Vilniaus, Ramygalos g.

Autobusai Nr. 12 į Pažalvaičių g. vyks Žvaigždžių, Klaipėdos, Nemuno, Parko, Vakarine, J. Janonio g. Į Kniaudiškių g. autobusas grįš taip pat pakeista trasa.

Autobusai Nr. 16 į Molainių g. vyks J. Basanavičiaus, Beržų, Ramygalos, Vilniaus, Klaipėdos, Vakarinės, Kniaudiškių g. Į Švyturio g. autobusas grįš taip pat pakeista trasa.

 

Tikslius autobusų tvarkaraščius rasite www.panevezioautobusai.lt arba www.pktransportas.lt

- Reklama -

Naujausi straipsniai