Domina dantų protezavimas? Tokiu atveju visada geriausia yra užsirašyti konsultacijai pas specialistus, kurie ne tik įvertins galimybes, tačiau taip pat ir atsakys į visus Jums kylančius klausimus. Kuo daugiau bus žinoma apie planuojamą procedūrą – tuo dažniausiai yra daugiau ramybės bei užtikrintumo, kad viskas bus taip, kaip reikia.

Apskritai AIK dantų protezavimas yra seniai atliekama procedūra, tad belieka tik rasti kliniką, kurioje teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka.

O mes bandysime atsakyti į dažniausiai pacientams kylančius klausimus, kurie padės suprasti kas ir kaip bei kodėl šio tipo dantų atkūrimo galimybė yra pati geriausia.

Ar dantų protezavimas yra atliekamas tik senyvo amžiaus asmenims?

Dažnai tenka girdėti, kad šis dantų atkūrimo metodas tinkamas tik tiems, kurie jau yra senyvo amžiaus. Tai yra informacija atėjusi dar iš senų laikų, kai siūlomi protezai buvo tik išimami. Šiuo metu galimi ir fiksuojami, kurie atrodo kaip tikri dantys. Ne veltui mėgstami ne tik senyvo amžiaus asmenų, tačiau visų, kurie nori susigrąžinti gyvenimą, tad renkasi protezuoti dantis.

Ar geriau yra fiksuoti, ar išimami protezai?

Dantų protezas gali būti ir fiksuotas, ir išimamas. Dažniausiai pastarieji kainuoja kur kas pigiau. Kai norisi sutaupyti, žinoma, kad tokiu atveju išimami atrodo geresnis pasirinkimas. Apskritai tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus poreikių. Visgi, fiksuoti – atrodo kaip tikri dantys, tarnauja kaip natūralūs dantys. Taigi, gal verta investuoti daugiau vardan kokybės?

Ar protezavimas tinka, kai reikia tik vienos danties atkūrimo?

Dantų protezavimas yra puiki paslauga ir tokiu atveju, kai reikia atkurti tik vieną dantį, ir tuo pačiu geras pasirinkimas, kai reikia atkurti visus dantis, kurie yra Jūsų burnos ertmėje. Taigi, šiuo metu protezavimo galimybės yra gana plačios bei patenkinančios labai skirtingų žmonių poreikius.

Ar brangiai kainuoja paslauga?

Dantų protezai kaina yra bene pati pigiausia paslauga tiems, kurie nori vėl šypsotis plačiai ir sveikai. Palyginimui, dantų implantavimas kainuoja kur kas brangiau.  Dantų protezavimas kaina dažniausiai nurodoma internete arba po pirmos patikros. Ji padės geriau įvertinti – ko galima tikėtis.

Ar kiti matys, kad esu su protezais?

Šiuo metu siūlomi protezai ne tik funkcionalus bei ilgaamžiai, tačiau labai dažnai džiugina ir tuo, kad jie atrodo labai natūraliai. Apskritai yra daug įvairiausių dantų protezų opcijų, tad reikia rinktis tą, kuri jums labiausiai tinka. Žinoma, kad atrodantys natūraliau visada yra geresnis pasirinkimas.

Kaip reikia prižiūrėti dantis po protezavimo?

Protezus reikia prižiūrėti taip pat kaip ir natūralius dantis. Taigi, nereikia jokios ypatingos priežiūros, svarbiausia valyti du kartus per dieną. Taip pat reikia pasirūpinti geros kokybės tinkamomis burnos ertmės priežiūros priemonėmis. Dėl to geriausia yra tartis su specialistais, kurie atlieka protezavimą. Jie padės nuspręsti – kokios priemonės geriausiai tinka Jūsų atveju.

Ar protezai tarnaus ilgai?

Gerai atliktas protezavimas yra paslauga, kuri džiugins jus visą gyvenimą. dėl to daugiau dėmesio turėtų sulaukti būtent fiksuojami protezai. Jie ne tik atrodo natūraliai, tačiau ir nėra reiklūs, tarnauja žmogui visą gyvenimą.

Kur atlikti protezavimą?

Šiuo metu protezavimo paslaugas siūlo gana daug klinikų, tad renkantis patogu skirti kuo daugiau dėmesio smulkmenoms, kurių metu bus įvertinamos galimos paslaugos. Taip pat visada galite remtis kitų žmonių komentarais, kurie dažniausiai sukonkretina bei pagreitina paieškas, padeda rastu geriausius.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email