2024, balandžio 18, Ketvirtadienis

Avarinis atrakinimas, su kuo dažniausiai susiduria žmonės?

Jei dėl kokių nors priežasčių negalite įsėsti į savo automobilį, neretai tenka susidurti su erzinančiu ir daug laiko reikalaujančiu problemos sprendimo procesu – juk dažniausiai tai nutinka netikėtai. Tačiau galite greičiau įsėsti į savo transporto priemonę, jei prisiminsite, ką daryti tam tikrose situacijose.

Kur yra mašinos raktai?

Mašinos raktai dažnai išeina pasivaikščioti vieni ir dingsta iš mūsų akiračio, dėl to reikia turėti atsarginę porą raktų. Kai pametate arba tiesiog nežinote, kur yra raktai yra klasika, kuri nutinka kiekvienam. Būdami automobilyje galite pamesti raktus, tada turite bėgti namo ir pabandyti prisiminti, kur juos padėjote. Kilusią įtampą didina ir tai, kad dėl susiklosčiusios situacijos gali tekti vėluoti į darbą. Išpirkimas šiuo atveju galėtų būti papildomų raktų gamyba, tačiau jei tuo nesusitvarkėte iš anksto ir turite tik vieną raktą, situacija tikrai prasta. Šiuo atveju priimtiniausias problemos sprendimas – avarinis automobilio atrakinimas, kurį pateikia šios srities specialistai „Ozo servise. Jie ne tik padės įsėsti į automobilį, bet ir suteiks galimybę apsisaugoti nuo tokių būsimų situacijų kaip ši dubliuojant raktelius.

gamyba

Ar palikau raktelius automobilyje? Kaip nekelti panikos?

Automobilio durys automatiškai užsirakina? Tikrai ne kartą teko girdėti ir per filmus matyti, kai raktelis lieka automobilyje. Pirmiausia, reikia nestresuoti ir ieškoti išeičių. Galbūt šalia yra jūsų atsarginis raktas? Vienuose automobiliuose yra užraktas, kuris „užsirakina“ naudojant pultelį, o jis tvirtina tik vairuotojo dureles – kiti ir bagažinė užrakinami jas dar kartą paspaudus. Tokiu atveju galite nesunkiai įsėsti į automobilį ir pasiimti raktelius. Kitas variantas – atidaryti langą: net mažiausias įtrūkimas gali pasiekti raktą. Tačiau jei šios parinktys netinka, viskas priklauso nuo esamos situacijos. Jeigu jaučiatės nesaugiai, pavyzdžiui, naktis ir esate nepažįstamoje vietovėje, gali tekti imtis drastiškų priemonių – išdaužti automobilio stiklus. Tačiau visais kitais atvejais rekomenduojamas sprendimas yra avarinis automobilio atrakinimas. Profesionalai, teikiantys šią paslaugą, puikiai susitvarko tokiose ir panašiose situacijose, todėl Jūsų transporto priemonė bus atrakinta greitai ir efektyviai.

Spyna

Raktas liko spynoje?

Raktai lūžta, ypač jei jie yra seni, dėl to sunku išsigelbėti iš šios situacijos. Raktai, kurie sulūžo spynoje yra sunkiai išimami, dėl to palaukite specialistų, patys tik pridarysite daugiau žalos, brangiai kainuos automobilio spynos keitimas. Šiais laikais daugelis žmonių užraktui atrakinti naudoja nuotolinio valdymo pultą, todėl spyną naudoja tik ypatingomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, išsikrovus nuotolinio valdymo pultelio baterijai, todėl nėra pasiruošę ja naudotis. Tokiu atveju nėra taip sunku paspausti kietąjį raktą ir jį sulaužyti. Šiuo atveju automobilio spynų remontas yra beveik vienintelė išeitis. Jei bandysite ištraukti raktą patys, galite sugadinti pačią spyną. Tokiu atveju reikalingas ne tik naujas raktas, bet ir spynos remontas, todėl verta rinktis tam tinkamą įrangą turintį specialistą.

Nors šiose situacijoje kyla nedidelė panika, dalis žmonių avarinį automobilio atrakinimą vertina kaip visiškai paprastą procesą ir nusprendžia patys imtis šių darbų. Šį kartą aptarėme populiariausius atrakinimo būdus ir galimas rizikas, tikimės padėsime ir galėsite saugiai ir be problemų sulaukti pagalbos.  Jei nuspręsite nerizikuoti ir patikėti darbą profesionalui, galite būti tikri, kad net pametę raktelius galėsite greitai įsėsti į savo automobilį. Bet kokia stresinė situacija yra gerai žinoma patyrusiam, todėl jis nesunkiai suras reikiamą sprendimą, nepadarydamas papildomos žalos jūsų automobiliui.

- Reklama -

Naujausi straipsniai