Po beveik 3 metus trukusios pertraukos talentingasis reperis ir dainų autorius Post Malone grįžta, pristatydamas gerbėjams ketvirtąjį studijinį albumą – „Twelve Carat Toothache“. Tai intymiausias ir asmeniškiausias albumas, kokį atlikėjas yra sukūręs iki šiol.

Muzikinė pertrauka ir griausmingas sugrįžimas
„Circles“, „Rockstar“ bei kitų super hitų autorius paskutinį savo albumą „Hollywood’s Bleeding“, išleido 2019 m. Neseniai vykusiame interviu atlikėjas prisipažino, kad buvo ėmęs jaustis taip, tarsi jį apleistų aistra muzikai, tačiau pasaulinė pandemija ir karantinas, privertė Post Malone atsigręžti į save ir iš naujo savęs paklausti – kodėl kuria muziką.
Nepaprasta albumo ir dainų reikšmė
Pasak reperio, albumo „Twelve Carat Toothache“ pavadinimas reiškia „tą skausmą ir blogus dalykus, kuriuos su savimi atneša turtai ir šlovė”.

Paklaustas, ko galima tikėtis naujame projekte, atlikėjas kalbėjo: „Naujose dainose daugiau pasakoju, kaip aš šiuo metu jaučiuosi: visi pakilimai, nuosmukiai, betvarkė ir dvejopi jausmai, kurie apima, būnant atlikėju šiuolaikiniame pasaulyje”.

Naujas atlikėjo gyvenimo etapas
Paskelbdamas džiugias naujienas, kad su ilgamete partnere laukiasi pirmagimio, Post Malone neslėpė susijaudinimo: „Džiaugiuosi dėl šio kito savo gyvenimo skyriaus, esu pats laimingiausias, koks esu buvęs, ir nuo tada, kiek save prisimenu, buvau liūdnas. Laikas rūpintis savo kūnu, šeima ir draugais, ir kiekvieną dieną skleisti tiek meilės, kiek galiu“.

Naujame albume – kūriniai su ryškiausiomis muzikos pasaulio žvaigždėmis

Albumas „Twelve Carat Toothache“  yra  sudarytas iš 14 dainų, tarp kurių ir bendri kūriniai su pasaulinį pripažinimą pelniusiais atlikėjais, kaip: The Weeknd, Doja Cat, Roddy Ricch, The Kid LAROI, Gunna bei Fleet Foxes.

Albumo „Twelve Carat Toothache“ dainų sąrašas:
1. “Reputation”

 1. “Cooped Up (with Roddy Ricch)”
 2. “Lemon Tree”
 3. “Wrapped Around Your Finger”
 4. “I Like You (A Happier Song) (with Doja Cat)”
 5. “I Cannot Be (A Sadder Song) (with Gunna)”
 6. “Insane”
 7. “Love/Hate Letter To Alcohol (with Fleet Foxes)”
 8. “Wasting Angels (with The Kid LAROI)”
 9. “Euthanasia”
 10. “When I’m Alone”
 11. “Waiting For A Miracle”
 12. “One Right Now (with The Weeknd)”
 13. “New Recording 12, Jan 3, 2020”
Print Friendly, PDF & Email