2024, gegužės 21, Antradienis

Apdovanojimai „#PanevėžysJungiasi“: balsuokite ir išrinkite jums svarbią miestui iniciatyvą

Jau rugsėjo 9 d., 519-ojo Panevėžio miesto gimtadienio metu, vyks miesto bendradarbiavimo jungčių apdovanojimai „#PanevėžysJungiasi“. Panevėžio plėtros agentūra pirmą kartą organizuoja apdovanojimus, kuriais nori paskatinti pastebėti, drauge pasidžiaugti ir paskleisti žinią apie besijungiantį Panevėžį. Iki rugsėjo 9 d. panevėžiečiai kviečiami balsuoti už, jų nuomone, miestui svarbiausią bendradarbiavimo iniciatyvą.

Nuo šių metų liepos mėnesio verslo įmonės, viešojo sektoriaus įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos ar pavieniai asmenys buvo kviečiami dalintis bendradarbiavimo iniciatyvomis, pradėtomis 2021 m. ir padėjusiomis gerinti švietimo kokybę ir paslaugų pasiūlą mieste, gerinti esamų darbuotojų kvalifikaciją ir pritraukti naujus, gerinti verslo aplinką ir didinti bendrą miesto patrauklumą ir žinomumą.

Nominacijos ir ekspertų komisija

Nors apdovanojimai „#PanevėžysJungiasi“ organizuojami tik pirmą kartą, šiais metais jau buvo nominuota daugiau nei 20 skirtingų bendradarbiavimo iniciatyvų.

Pateiktos iniciatyvos pretenduoja į keturias skirtingas nominacijas:

  • Bendradarbiavimas ugdant ateities talentus;
  • Bendradarbiavimas plečiant žmogiškųjų išteklių potencialą;
  • Bendradarbiavimas gerinant verslo aplinką;
  • Bendradarbiavimas didinant miesto patrauklumą gyventi ir keliauti.

Su visais pretendentais galima susipažinti Panevėžio plėtros agentūros internetinėje svetainėje.

Laimėtojus išrinks komisija, kurią sudarys ekspertai turintys glaudžias sąsajas su Panevėžiu: Lietuvos inovacijų centro Inovacijų analizės ir politikos departamento vadovė Giedrė Ramanauskienė, Lietuvos robotikos asociacijos vadovas Daumantas Simėnas, o komisijai vadovaus Panevėžio plėtros agentūros direktorė Monika Miniotaitė.

Panevėžiečiai kviečiami balsuoti

Dar viena nominacija – „Bendradarbiaujančio miesto balsas“ bus įteikiama daugiausiai miesto gyventojų balsų surinkusios iniciatyvos organizatoriams.

„Iš apdovanojimams nominuotų bendradarbiavimo iniciatyvų matome, kad 2021-aisiais Panevėžyje tikrai netrūko organizacijų, įstaigų ir bendruomenių jungčių, kurių dėka miestas buvo gyvas, augantis ir pastebimas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Kviečiame miesto visuomenę aktyviai palaikyti nominantus, balsuoti už jiems labiausiai patikusią iniciatyvą ir padėti  išrinkti nugalėtoją, kuriam atiteks „Bendradarbiaujančio miesto balso“ apdovanojimas. Panevėžiečių palaikymas ir kiekvienas balsas taps svarbiu paskatinimu mieste kurti dar daugiau bendradarbiavimo jungčių ir gražių iniciatyvų“, – teigė Panevėžio plėtros agentūros Verslo aplinkos projektų vadovė Jūratė Raukštienė.

Atiduoti savo balsą panevėžiečiai kviečiami paspaudus ant šios nuorodos.

Norintys susipažinti su iniciatyvų dalyviais ir laimėtojais kviečiami dalyvauti apdovanojimų renginyje, kuris vyks rugsėjo 9 d. 16 val. Panevėžio miesto gimtadienio metu, scenoje prie Panevėžio kraštotyros muziejaus.

Apdovanojimai organizuojami įgyvendinant Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamą verslo plėtros sąlygų gerinimo projektą „Sujungti Panevėžį: bendradarbiavimo stiprinimas gerinant Panevėžio verslo aplinką“.

- Reklama -

Naujausi straipsniai