2024, liepos 22, Pirmadienis

Anykščių siaurojo geležinkelio stotyje atidarytas atnaujintas stoties Viršininko kabinetas su nauja pramoga

reklama rubai

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ Anykščių siaurojo geležinkelio stotyje atnaujino Anykščių siaurojo geležinkelio stoties Viršininko kabinetą. Nuo šiol čia bus dar viena turistų lankoma vieta.

„Kaip ir žadėjome, mes ir toliau plečiame pramogų ir paslaugų pasirinkimą Siauruko keleiviams. Šiemet atnaujinome Anykščių siaurojo geležinkelio stotyje esantį stoties viršininko kabinetą, kuriame pristatome galimybę pasinaudoti pašto paslauga ir išsiųsti Siauruko atvirlaiškius savo draugams ar artimiesiems“, – sako VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Paštas buvo viena iš svarbių Siauruko krovinių dalių. Jau atidarymo metu 1899 m. Panevėžio – Švenčionėlių – Pastovų ruože buvo 6 pašto vagonai. Siauruko paštas įsikurs istoriniame atnaujintame stoties viršininko kabinete. Čia visi turistai ir siauruko keleiviai turės galimybę įsigyti VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ atvirlaiškį ir prieš ar po kelionės traukinuku išsiųsti jį savo artimiesiems, draugams, o vaikai močiutėms ar seneliams, kurie galbūt keliaudavo Siauruku jaunystėje.

Tai ne pirma šių metų naujovė Anykščių siaurojo geležinkelio stotyje. Vasaros pradžioje į Anykščius atvyko du atviro tipo vagonai aptempti skaidriais tentais, kurie apsaugo keleivius nuo dažnai užklumpančio trumpalaikio lietaus. Tokie vagonai suteikia keleiviams daugiau galimybių pasigrožėti apylinkių vaizdais ir Šventosios upės panorama, kuri atsiveria nuo geležinkelio tilto. Be to viename iš uždarų vagonų įrengtas oro kondicionierius.

Primename, kad reguliarūs reisai Anykščiai – Rubikiai – Anykščiai nuo gegužės pradžios iki spalio pabaigos organizuojami kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 11 val. Taip pat savaitgaliais 15.30, 16.00 ir 16.30 val. organizuojamos kelionės trumpuoju reisu. Trečiadieniais-penktadieniais trumpojo reiso iki Anykščių menų inkubatoriaus ir atgal pradžia 14 val. Taip pat Anykščiuose yra galimybė visiems norintiems pasivažinėti siaurojo geležinkelio bėgiais elektrine drezina.

Daugiau informacijos apie keliones ir pramogas bei VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ elektroninius bilietus galima įsigyti interneto svetainėje www.siaurukas.eu.

- Reklama -

Naujausi straipsniai