Policija ieško
policijs8

Gruodžio 26 d. apie 12 val. 28 min. vyras pranešė, kad Panevėžyje, Margių g. viešoje vietoje nepažįstamas asmuo išdaužė jo automobilio TOYOTA PRIUS priekinį dešinės pusės durų stiklą, pripurškė į veidą ašarinių dujų. Taip pat nepažįstamas asmuo gatvėje, viešoje vietoje, pripurškė į veidą ašarinių dujų ir vieną kartą kairės rankos alkūne trenkė moteriai į veidą, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Taip pat tas pats nepažįstamas asmuo viešoje vietoje – gatvėje, matant kitiems asmenims, susimušė su kitu nepažįstamu asmeniu.

Nusikalstamos veikos padarymu įtariami 2 neblaivūs (1,44 prom. ir 1.9 prom.) vyrai sulaikyti. Vienas iš jų pristatytas į VšĮ Panevėžio respublikinės ligoninės priėmimo skyrių. Nustatyta antakio ir ausies kaušelio dalinė amputacija, išleistas į namus.

Gruodžio 26 d. apie 17 val. 50 min. Panevėžyje, Aitvarų g. moteris pranešė, kad vyras žodinio konflikto metu, naudojo fizinį smurtą jos atžvilgiu t. y. ranka suėmęs tempė už plaukų. Įtariamasis sulaikytas.

Gruodžio 26 d. apie 23 val. 40 min. vyras blaivus, vairuodamas automobilį TOYOTA, Panevėžio r., Girelės k., Smėlynės g., ties pastatu kliudė, važiuojamąja kelio dalimi, ėjusį neblaivų (1,91 prom. girtumas) pėsčiąjį. VšĮ Panevėžio Respublikinė ligoninė priėmimo skyriuje nustatyta kaktikaulio ir nosikaulio lūžiai, hematoma. Gydomas ligoninėje.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email