Bene žymiausias, lietuviškų šaknų turintis, mados istorikas ir kolekcininkas Aleksandras Vasiljevas  siunčia žinutę: gegužės 25- ąją jis trumpam grįžta į savo senelių miestą Vilnių ir lietuviams dalins stiliaus patarimus renginyje „STILIUS LIVE“.

„Brangūs draugai Vilniuje, gegužės 25 dieną noriu Jus pakviesti į renginį STILIUS LIVE, kur skaitysiu pranešimą apie madą ir stilių. Labai Jūsų lauksiu” – sakė A. Vasiljevas.

Pirmajame ir vieninteliame ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse tokio lygio stiliaus ir mados renginys „STILIUS LIVE“, vyksiančiame „Litexpo“ parodų rūmuose, be Aleksandro Vasiljevo pranešimus skaitys dešimtys žymiausių stilistų ir dizainerių: Aleksandras Bogomolovas,Liutauras Salasevičius ir Robertas Kalinkinas,  Simona Nainė, stilistų duetas „ŠaŠa“ (Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas), „Make Me Stylish“ stilisčių komanda.

„Lietuvoje vyksta ne vienas mados ir stiliaus renginys, dizaineriai rengia kolekcijų pristatymus, tačiau jungtinių renginių, kuriuose būtų galima išvysti ir išgirsti daugiau nei vieną mados pasaulio atstovą – trūko. Gegužės 25- ąją vyksiančiame „STILIUS LIVE“ planuojama suvienyti skirtingų kartų ir pažiūrų mados pasaulio atstovus” – sake konferencijos sumanytoja Sandra Jakštaitė.

Visą dieną dieną truksiančiame renginyje mados ir stiliaus pasaulio atstovai dalinsis savo įžvalgomis ir patarimais su beveik 2 000 susirinkusiųjų. Pasak organizatorių, renginys „STILIUS LIVE”  turėtų būti įdomus tiek grožio industrijoje dirbantiems profesionalams, tiek ir tiems, kurie eksperimentuoja bei vis dar yra savo stiliaus ir identiteto paieškose.

Print Friendly, PDF & Email