Lapkričio 22 d. (pirmadienį) Panevėžio apygardos teismas pradės nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje keturi panevėžiečiai kaltinami dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo, viešosios tvarkos pažeidimo ir neteisėto disponavimo nešaunamuoju ginklu.

Keturis kartus anksčiau teistas O. G. kaltinamas tuo, kad 2020 m., per Panevėžio miesto gimtadienį, šovė į nukentėjusįjį I. B. ir taip sunkiai sutrikdė jam sveikatą. Rugsėjo 5-osios vakare Marijonų gatvėje, netoli prekybos centro „Bičiulis“, O. G. tyčia mažiausiai vieną kartą šovė iš tyrimo metu nenustatyto šaunamojo ginklo į nukentėjusįjį, pataikė jam į pilvą ir sunkiai jį sužalojo. Visa tai įvyko pašalinių asmenų akivaizdoje, šalia esant mažamečiam vaikui.

Be to, O. G. kartu su M. K. yra kaltinami dėl vagystės, įvykdytos 2020 m. gruodžio 14 d. Panevėžio r. Nukentėjusiajam padarytas nuostolis siekia 4 792 Eur.

O.G. yra kaltinamas dėl neteisėto disponavimo nešaunamuoju ginklu – smogiamojo-trupinamojo pobūdžio pramoninės gamybos kastetu, kurį per kratą kaltinamojo gyvenamoje vietoje rado policijos pareigūnai.

Du kartus anksčiau teistas D. K. yra kaltinamas tuo, kad neteisėtai disponavo nešaunamaisiais ginklais: savadarbiu smogiamojo-trupinamojo pobūdžio šaltuoju ginklu tonfu, trimis pramoninės gamybos svaidomaisiais peiliais „Knives”, amatininkų gamybos, nacionaliniu gurkhu tautos (Nepalas, Indija) kovine mačete „Kukri” ir pramoninės gamybos peiliu – koviniu šautuvo durklu, skirtu šautuvui „Mauser”. Šiuos neteisėtai laikomus daiktus per kratą kaltinamojo namuose rado policijos pareigūnai.

Print Friendly, PDF & Email