Žavi ir jausminga prancūzė Clotilde Solange Rigaud gegužės 16 dieną Panevėžyje pristatys unikalią muzikinę kelionę „Midnight in Paris“. Ryškiausius prancūziškos muzikos laikotarpius atspindinti visame pasaulyje garsių dainų programa. Jos metu ne tik išgirsite savo mėgstamus Prancūzijos atlikėjų kūrinius, bet ir maloniai nustebsite atradę dar nežinomus šios šalies muzikinius perlus.

Klausydamiesi „Midnight in Paris“ mintimis nukeliausite į 50-ųjų metų Paryžių ir sutiksite Edith Piaf, prisiminsite Prancūzijos kino aukso amžių ir išgirsite gražiausias filmų bei miuziklų dainas, o taip pat maloniai praleisite laiką skambant romantiškoms bei aistringoms devintojo dešimtmečio prancūziškoms dainoms.

Koncerto staigmena – puikiai lietuviškai kalbanti profesionali aktorė ir dainininkė Clotilde Solange Rigaud. Gimusi Pietų Prancūzijos mieste Montpellier, o užaugusi istoriniame Blois, dabartiniu metu Clotilde Solange gyvena ir kuria Vilniuje. Kupina energijos ir įkvėpimo ji koncertuoja, kuria jausmingas autorines dainas ir vaidmenis filmuose (už vieną iš jų yra nominuota ir Sidabrinės Gervės apdovanojimui), dalyvauja socialiniuose projektuose, o taip pat kuria įsimintinas muzikines programas.

„Aš noriu supažindinti Lietuvos publiką su man be galo brangiomis bei emocingomis prancūzų atlikėjų dainomis, kurios čia skamba išties retai” – sako Clotilde. Jos parinktas repertuaras – unikalus ir jautrus prancūziškos dvasios atspindys, puikiai tinkantis sukurti jaukią atmosferą įsimintinam vakarui.

Vakaro metu atlikėja įkūnys net keletą personažų – čia sutiksime temperamentingąją Edith Piaf, žaviąją Jeanne Moreau, paslaptingąją Mademoiselle bei jausmingąją Esmeraldą iš miuziklo „Paryžiaus katedra“.

Dainos iš šio miuziklo visuomet buvo labai svarbios atlikėjai Clotilde Solange, o po pastarųjų, visuomenę sukrėtusių, įvykių Paryžiuje, be galo palietusių ir Clotilde, ji rado dar gilesnę prasmę atlikti kūrinius iš miuziklo „Paryžiaus Katedra“, taip pagerbiant tiek Victor Hugo šedevro, tiek ir visiems prancūzams bei pasauliui švento pastato, atminimą. Esmeraldos „Bohémienne“ iš miuziklo „Paryžiaus Katedra“ – yra daina, kuri atspindi ir visą mano programą, ir mane kaip atlikėją” – sako Clotilde Solange, taip pat žadanti atlikti ir ankstesniuose koncertuose dar neskambėjusią miuziklo dainą „Le Temps des Cathédrales“.

Koncerto metu dainininkei akomponuos profesionalus pianistas Lukas Gedvilas. Tarptautinių konkursų Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje laureatas jau dusyk yra apdovanotas Lietuvos prezidentės už mūsų šalies vardo garsinimą užsienyje. Lukas Gedvilas aktyviai koncertuoja kaip solistas ir dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose bei festivaliuose, taip pat groja įvairių ansamblių sudėtyse.

Kviečiame praleisti išskirtinį vakarą skambant jausmingai ir romantiškai muzikai iš Prancūzijos ir pasimėgauti gražiausių dainų magišku skambesiu.

Prodiuserinė kompanija „Arts Libera International“ organizuojami prancūziškos muzikos koncertai su Clotilde Solange Rigaud šiemet jau įvyko Vilniuje, Šiauliuose, Marijampolėje ir Anykščiuose. Gegužės 16 d. koncertas „Midnight in Paris“ vyks Panevėžio muzikiniame teatre.

Nuotraukos autorius – Jonas Šopa.

Print Friendly, PDF & Email