2022-05-24, Antradienis
19.6 C
Panevezys

„Žmona Paliko“ – muzikinis atsisveikinimas su Dalia Grybauskaite

Lietuviai Londone muzikaliai atsisveikina su šalies prezidente

„Žmona paliko“ – taip vadinasi ironiškas rokerių „Radiatoriai“ muzikinis klipas, paleistas į erdves  rinkimų išvakarėse. „Būtent taip ir jaučiamės – tarsi mus visus paliktų mylima žmona po 10 metų santuokos“, – liūdnai šypsosi grupės gitaristas Andrius Raupelis  muzikiniame  klipe siunčiantis paskutinį bučinį mylimai prezidentei.

Žmonai palikus – į Londoną

„Nusprendėme tą visus kankinančią nežinią, kas bus toliau šiek tiek ekranizuoti. Faktas, kad Lietuvos valdymą gali perimti kai kurie asmenys, švelniai tariant, gąsdina. Nenustebčiau, jei juos išrinkus, dar daugiau žmonių „teptų slides“ svetur“, – pasakoja grupės vokalistas Domas Matulis. Vaizdo klipe „Žmona paliko“ būtent taip ir nutinka: sužinoję apie nelauktus rinkimų rezultatus, grupės nariai mikliai susipakuoja lagaminus ir pabėga į Londoną. „Iš dalies klipe yra daug tiesos: mes jau gyvename Londone, tik ne dėl politinio kontektsto, o laikinai, dėl mokslų: abu čia studijuojame muziką. Labai norime greitai grįžti, todėl tikimės, kad Lietuvoje nuotaikos nepablogės“, – atvirauja A. Raupelis.

Grupėje – du legionieriai

Roką, bliuzroką ir jiems artimus žanrus grojantys „Radiatoriai“ susibūrė Kaune, kur ne vienerius metus šokdino miesto renginių ir barų lankytojus. „Taip jau gavosi, kad du iš keturių grupės narių laikinai apsigyveno Londone. Džiaugiamės, kad bent du: galime toliau groti. Būtent šių narių nuotykius besiblaškant po svetimą miestą „be lito kišenėje“  ir matote.“, – šypsosi A.Raupelis. Tiesa, Lietuvoje likusius grupės narius reikėjo kažkuo pakeisti: taip komandoje atsirado du „legionieriai“: Alberto iš Gran Kanarijos ir Gianni iš Kipro. „Iki tol apie Lietuvą jie žinojo tik iš krepšinio. Po šios dainos neabejojam, kad žinos šiek tiek daugiau“, – šypsosi „Radiatoriai“ ir tvirtina laikantys kumščius, kad po šių rinkimų galėtų ramiai grįžti į Lietuvą.

P.S. Atlikėjai pabrėžia, kad žmona iš tikrųjų nei vieno nepaliko – dar per jauni.

- Reklama -

Naujausi straipsniai