2024, liepos 12, Penktadienis

„Wizz Air“ pradeda skraidinti iš Vilniaus į Splitą Kroatijoje

reklama rubai

Sparčiausiai auganti ir tvariausia Europos oro linijų bendrovė* „Wizz Air” pradeda skraidinti nauja kryptimi iš Vilniaus į Splitą Kroatijoje. Bilietų skrydžiams galima įsigyti jau šiandien bendrovės interneto svetainėje www.wizzair.com arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Jų kainos prasideda nuo 19,99 Eur**.

Įstabiais vaizdais kerinti Kroatija kiekvienais metais sulaukia gausaus būrio smalsių ir atostogauti pasiruošusių turistų. Vienas įspūdingiausių Kroatijoje Dalmatijos regionas žavi gamtos grožiu, peizažais, it krištolu spindinčiais paplūdimiais, kvapą gniaužiančiais miestais. Jame įsikūręs Splitas yra itin mėgstamas turistų, viliojantis istoriniu paveldu, nacionaliniais parkais, paplūdimiais miesto centre, kavinėmis ir restoranais, kviečiančiais pasimėgauti kokybiška virtuve. Šilčiausias Kroatijos regionas garsėja nuostabiais orais nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens.

„Esame laimingi, kad savo klientams galime pasiūlyti vis daugiau naujų krypčių visoje Europoje. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Kroatijos perlą – Splitą, puikiai tinka pavasario atostogoms su šeima, – sako Zsuzsa Trubek, „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovė. – Splitas atvykusių nepaliks abejingais. Tai nuostabi vieta atostogoms, viliojantis būtiniausiais gero poilsio atributais − saule ir jūra“.

Neseniai atnaujinusi siūlomų kelionių krypčių žemėlapį, „Wizz Air“ siūlo jau pamėgtas, arba dar neišbandytas kryptis. Iš Vilniaus „Wizz Air“ lėktuvai keliautojus nuo šiol skraidins į saulėtąją Barseloną (Ispanija) ir istoriniais lobiais viliojančius Atėnus (Graikija), iš Kauno siūloma skristi į Nyderlandų pietuose įsikūrusį Eindhoveną. Poilsiui ar verslo kelionėms galima rinktis anksčiau pamėgtas kelionių kryptis į Šiaurės Airijos sostinę Belfastą, pietų Danijos miestą Bilundą, Donkasterį Šiaurės Anglijoje ir Viduržemio jūros pakrantėje esančią Nicą.

Prieš vykstant pasirinkta kryptimi, „Wizz Air“ rekomenduoja pasinaudoti nuolat atnaujinamu WIZZ kelionių planavimo žemėlapiu, kuris leidžia pasitikrinti, kokios taisyklės galioja keliaujant „Wizz Air“ tinkle esančiais maršrutais. Jame taip pat pateikiama informacijos apie galimus kelionių ribojimus dėl koronaviruso pandemijos.

- Reklama -

Naujausi straipsniai