2024, liepos 27, Šeštadienis

Vilniuje iškovota svarbi pergalė. Mažasis finalas keliasi į Panevėžį

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ tęsia kovas Betsafe-LKL mažajame finale – sekmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 84:91 (21:24, 25:21, 15:18, 23:28) Vilniuje įveikė vietos „Wolves Twinsbet“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį (2:1). Ketvirtasis susitikimas antradienį vyks Panevėžyje.

Rungtynes geriau pradėjo panevėžiečiai, laimėję pirmąjį kėlinį (21:24). Antrojo kėlinio pradžioje geresnę atkarpą sužaidę vilkai pranašumą perėmė ir padidino jį iki beveik dviženklio (42:33).

Visigi svečiai varžovams pernelyg nutolti neleido ir iki pertraukos sumažino deficitą iki minimumo (46:45). Per du kėlinius Panevėžio komandai 11 taškų pelnė Deividas Sirvydis.

Beveik keturias pirmas trečiojo kėlinio minutes šeimininkams nepavyko pelnyti taškų, o tuo tarpu panevėžiečiai sugebėjo perimti pranašumą ir į lemiamą ketvirtį nusinešti nedidelę persvarą (61:63).

Likus trims minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečiai iš Panevėžio įgijo dviženklį pranašumą (74:84), kurio per likusį laiką neišbarstė ir įsirašė svarbią pergalę.