2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Vilniuje duris atvėrė moderniausias Rytų Europoje „Renault“ ir „Dacia“ centras

reklama rubai

Ketvirtadienį, gegužės 12-ąją, Vilniuje duris atvėrė moderniausias Rytų Europoje „Renault“ ir „Dacia“ centras – jau antrasis sostinėje, priklausantis bendrovei „Sostena“. Įmonės atstovai pažymi, kad Savanorių prospekte atidarytose beveik 5000 m2  ploto automobilių prekybos ir priežiūros erdvėse visus bendrovės klientų poreikius dabar įmanoma patenkinti vienoje vietoje.

Didžiausias Baltijos šalyse „Renault“ ir „Dacia“ prekių ženklų centras įrengtas laikantis pačių naujausių gamintojų standartų, tad lankytojus pasitinka šviesios ir jaukios prekybos salono erdvės, o techninės priežiūros centras aprūpintas pažangiausia įranga. Nemažiau svarbu ir tai, kad naujasis centras yra pirmasis Rytų Europos regione, visiškai pritaikytas elektromobilių pardavimo ir remonto poreikiams.

Tai, pasak „Sostenos“ atstovų, leidžia pasiūlyti ypač plačią teikiamų paslaugų įvairovę.

„Puikiai suprantame, kad mūsų klientai ypač vertina savo laiką, todėl kurdami naujus „Renault“ ir „Dacia“ namus daug dėmesio skyrėme modernioms ir erdvioms automobilių techninės priežiūros dirbtuvėms. Jose bus užtikrinamos aukščiausios kokybės paslaugos ir operatyviai aptarnaujami automobilių savininkai. Be to, tiek prekybos salonas, tiek remonto dirbtuvės dirbs šeštadieniais, tad net laiko itin stokojantys mūsų klientai turės galimybę gauti reikiamas paslaugas jiems patogiu metu“, – pabrėžia Donetas Karčiauskas, „Sostenos“ grupės prezidentas.

Bendra investicijų į automobilių centrą vertė siekia beveik 10 mln. eurų.

Ir lengviesiems, ir komerciniams

Savanorių prospekte pradėjusiame veikti centre automobilių techninei priežiūrai įrengta 19 naujų ir modernių keltuvų, skirtų tiek lengvųjų, tiek ir komercinių automobilių priežiūros bei remonto darbams atlikti. Juose veikia važiuoklės patikros įranga, sumontuoti kompiuterizuoti šviesų, stabdžių ir amortizatorių patikros stendai.

Be to, yra elektromobilių remonto bei elektromobilių baterijų montavimo zona, kurioje atliekama elektros sistemų diagnostika bei remontas. Būtent elektra varomiems modeliams čia bus skiriama ypač daug dėmesio – naujosios dirbtuvės tampa autorizuotu baterijų remonto centru.

Elektromobilių baterijoms saugoti buvo sukurta speciali zona, taip pat įkurtos specialios atliekų rūšiavimo vietos. „Renault“ prekių ženklas kelia ypatingai aukštus reikalavimus tvarumo ir ekologiškumo kriterijams, todėl jų buvo skrupulingai laikomasi ir projektuojant naująjį centrą.

Įrengtos ir dvi skubaus lengvųjų automobilių remonto vietos: čia galima pašalinti nesudėtingus techninius gedimus be išankstinės registracijos. Taip pat servise yra dvi plovyklos, viena jų – greitoji automatinė – užtikrins laiku atliktą kiekvieno kliento automobilio nuplovimą.

Pagrindinis išskirtinumas

Didžiausias naujojo automobilių prekybos ir serviso komplekso Vilniuje išskirtinumas – modernios kėbulo remonto ir dažymo dirbtuvės. Kitaip tariant, po vienu stogu naujuose „Renault“ ir „Dacia“ namuose siūlomos visos lengvųjų ir komercinių automobilių priežiūros paslaugos.

„Sostenos“ atstovai pažymi, kad Savanorių prospekte esančiose remonto dirbtuvėse įrengti keturi kėbulo atkūrimo stendai, leidžiantys pašalinti skirtingo lygio deformacijas, taip pat – ir speciali vieta, pritaikyta aliuminio kėbulų remontui.

Čia pat – šešios vietos, kuriose automobiliai paruošiami dažyti. Jeigu kėbulo pažeidimai nedideli, dviejose universaliose „Spot Repair“ remonto vietose meistrai per dieną pašalins kėbulo pažeidimus ir nudažys reikiamas transporto priemonės vietas.

Kad būtų užtikrinta dažymo darbų kokybė, šiame centre įtaisyta viena moderniausių automobilių dažymo ir džiovinimo kamera „Wolf“.

„Sostenos“ specialistai numato kas mėnesį naujosiose kėbulų remonto dirbtuvėse suremontuoti virš 150 automobilių.

„Renault“ ne vienerius metus pirmauja Lietuvos lengvųjų komercinių automobilių rinkoje su perkamiausiu furgonu „Master“, todėl daugiau dėmesio skirta ir šiam segmentui. „Wolf“ kamera sukonstruota taip, kad būtų galima dažyti ir didelių matmenų automobilius, pavyzdžiui, tuos pačius „Master“ furgonus. Per dieną čia galima atlikti 6 dažymo ir džiovinimo ciklus, o dėl integruotų infraraudonųjų spindulių temperatūros jutiklių dažai džiovinami tiksliai tiek, kiek reikia.

Pasirūpino elektromobilių vairuotojais

Gamintojų atstovai pažymi, jog atidarydami naująjį „Renault“ ir „Dacia“ centrą, jie norėjo, kad salono ir autoserviso darbo laikas bei siūlomų paslaugų gausa būtų patraukli net ypač užimtiems vairuotojams, tad ne ką mažiau dėmesio skirta ir prie salono esančiai stovėjimo aikštelei.

Čia įrengta net 120 stovėjimo vietų automobiliams, o, atsižvelgiant į tai, kad elektromobiliai Lietuvoje vis paklausesni ir elektrifikuotų modelių „Renault“ bei „Dacia“ gamose vis daugiau, automobilių centro erdvėse ir greta jo įdiegta 12 įkrovimo vietų, kurių galia siekia iki 22 kW.

Vien šiemet prekybos vietoje bus pristatyti trys nauji „Renault“ elektromobiliai: elektrinės „Master“ ir „Kangoo“ versijos, taip pat ir naujasis „Megane E-tech Electric“. Šį modelį naujojo centro lankytojai jau gali išbandyti pirmieji Baltijos šalyse.

- Reklama -

Naujausi straipsniai