2024, balandžio 22, Pirmadienis

Vilniaus teatras Atviras ratas pristato naujausią režisieriaus Justo Tertelio monospektaklį Panevėžyje

Kovo 29 d. Panevėžio teatre „Menas“ viešės teatras „Atviras ratas“ iš Vilniaus, kuris pristatys naujausią  režisieriaus, dramaturgo ir aktoriaus Justo Tertelio spektaklį „PRAeis“.

Tai monospektaklis visiems, mylintiems teatrą. Jeigu jums visada buvo smalsu, kaip aktoriai išmoksta tiek daug teksto, kaip aktoriai ne tik “įeina”, bet ir “išeina” iš vaidmens, koks jausmas yra vaidinti “gerą” spektaklį – aktorius, dramaturgas,  režisierius Justas Tertelis savo monospektaklyje įtraukiančiai ir lengvai praskleidžia šiandieninio teatro pasaulio užkulisius.

Šis monospektaklis tęsia dramaturgo Justo Tertelio pirmosios pjesės “PRA – vienaveiksmė monopjesė pradedančiam aktoriui” temą, tik dabartiniame spektaklyje aktorius į teatro ir visuomenės santykius žvelgia nebe iš pradedančio, bet iš patyrusio – vidutinio amžiaus – teatro kūrėjo perspektyvos. Bendro dialogo su publika metu, įtraukiant ir kvestionuojant visuomenėje nusistovėjusių normų apie teatrą ir kultūrą temas, tyrinėjant paradoksalias kūrybos pasauliui būdingas situacijas, aktorius kviečia ne tik nusišypsoti bet ir paklausti savęs – kodėl mes šiandien vis dar einame į teatrą? Kokio teatro ir kultūros mums reikia šiandien?

Spektaklis tinka ir jaunesniems teatro mylėtojams, bet rekomenduojamas žiūrovams nuo 33 m.

Režisieriaus Justo Tertelio monospektaklis – jau kovo 29 d. 18 val. Panevėžio teatre „Menas“. Bilietus platina Bilietai.lt. Spektaklio gastroles remia Lietuvos kultūros taryba.

- Reklama -

Naujausi straipsniai