Vieniši Panevėžio miesto gyventojai kviečiami dalyvauti užsiėmimuose, kurie vyks Panevėžio miesto dailės galerijoje.

Šių užsiėmimų metu gausite puikią galimybę susikurti originalią angelo figūrėlę. Jis bus ypatingas, kitoks nei kiti, nes jį lipdydami prisiminsite įvairius su angelo motyvu susijusius vaizdinius ir pasitelksite visą savo fantaziją. Tam, žinoma, reikės sužinoti ir šamoto lipdymo galimybes. Tuomet nulipdysime angelo figūrą, o paskui raižymo būdu ir papildomomis iškiliomis detalėmis jį dekoruosite. Po edukacijos darbas bus išdegtas.

O svarbiausia, gausite galimybę pabendrauti, susipažinti su naujais žmonėmis, galbūt net atrasti draugų ir bendraminčių.

Užsiėmimai vyks Panevėžio dailės galerijoje spalio 8, 12, 14 dienomis. Grupės dalyvių skaičius – iki 11 asmenų. Būtina turėti galimybių pasą, reikalinga išankstinė registracija internetu, telefonu 8 607 32 152 arba el. paštu justina.buikauskiene@panevezysvsb.lt. Užsiėmimai nemokami.

Šie užsiėmimai skirti Atviros psichiatrijos mėnesiui paminėti ir yra finansuojami Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Print Friendly, PDF & Email