Pasakyti šiltą žodį. Apkabinti. Paguosti. Padėti. Padaryti puodelį kavos ar arbatos. Išplauti indus. Sušildyti rankas. Pasiūlyti kartu nueiti kavinę/kiną/teatrą/biblioteką ar tiesiog pasivaikščioti. Sušildyti rankas. Klausytis ir išgirsti. Rūpintis. Yra galybė meilės, draugystės ir dėmesio ženklų. Jų ypač pritrūksta tiems, kas neturi antrosios pusės. Juolab vasario 14-ąją – Valentino dieną, kai viskas tarsi nusidažo raudona spalva, pasipila širdelės, skamba romantiškos dainos ir muzika.

Norite šią dieną praleisti ne užsidarę namie? Į svečius kviečia Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka! Laukiame vienišių ir porų, atsiveskite draugų ar ateikite susirasti bendraminčių, tiesiog gerai praleisti laiko!

Ką siūlome?

Nuo 10 val. pirmąkart Panevėžyje – šokoladinės skulptūros ekspozicija!

Knygų meilės tema paroda

Atviroje jaunimo erdvėje – fotostudija. Jūsų paslaugoms – mūsų fotografai.

15 val. Atviroje jaunimo erdvėje – pasimatymas „Nekenčiu Valentino dienos“

Šis renginys – ne tam, kad susirastumėte gyvenimo partnerį ar porą. Tai proga smagiai praleisti laiką, susipažinti su jaunais žmonėmis. Žaisime stalo ir kitus žaidimus, spręsime asmenybės testus, išbandysime storytellingą (istorijų pasakojimą), improvizaciją ir kt. Į jums ramybės neduodančius klausimus atsakys orakulas!

17.15 val. – vakaro desertas. Šokoladinės skulptūros degustacija, muzika ir eilės.

Visą dieną „Minčių“ kavinėje – ypatingo skonio Meilės kava

 

Valentino dienos bibliotekoje organizatoriai – G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, kavinė-desertinė „Red Velvet“, Panevėžio „Interact“ klubas.

Visi renginiai nemokami.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email