2024, vasario 26, Pirmadienis

Valdovų rūmuose pažangioms įmonėms išdalinti „Inovacijų prizai“

„Būti inovatyviems – apsimoka“, – sako Lietuvos inovacijų centro direktorius Mantas Vilys. Pažanga ir inovacijomis grįstas verslas rinkoje yra pranašesnis, todėl laimi prieš kitas įmones konkurencijoje kovoje. Lietuvos inovacijų centras inovatyvias įmones ir jų gaminamus inovatyvius produktus įvertina dar ir papildomai.

Kompetentingos komisijos atrinktos įmonės ir jų gaminiai laimi po „Inovacijų prizą“. „Inovacijų prizas“ – tryliktus metus iš eilės organizuojamas konkursas, siekiantis skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą ir inovatyvumą. Jis yra atviras visoms verslo įmonėms, registruotoms Lietuvoje.

Šiemet „Inovacijų prizą“ gavo net 6 įmonės. „Inovatyvi įmonė 2017“ kategorijoje nugalėtojais tapo:

UAB „3D prototipai“ – už inovacijų kūrimą ir už identifikuotas strategines veiklos sritis, nukreiptas į technologinių inovacijų diegimą.

UAB „TeleSoftas“ – už įmonėje taikomą savitą ir neformalų inovacijų vystymo modelį, skatinantį inovacinių idėjų judėjimą iš „apačios“ į „viršų“, kai iniciatyva perduodama darbuotojams, užtikrinant šiam procesui būtinas sąlygas (darbo aplinką, mokymus ir kt.).

UAB „Gaschema“ – už nuoseklią inovatyvių produktų pasiūlą rinkai.

„Inovatyvus produktas 2017“ kategorijoje nugalėjo:

UAB „Dreamhouse“ – už inovatyvų ir ekologišką sienoją mediniams namams su 29 proc. geresne šilumine varža „Thermo-log“.

UAB „Mechanika“ – už dvisijį 4,9 t keliamosios galios tinklų transportavimo įrenginį.

UAB ADEO WEB – už slaptažodžių saugojimo, dalijimosi sistemą internete „PassCamp“, skirtą verslo vartotojams, norintiems saugiai laikyti, rūšiuoti bei dalintis slaptažodžiais įmonės viduje.

Įmonių pateiktas paraiškas vertino nepriklausoma ekspertų komisija pagal iš anksto nustatytus kriterijus. Komisijai talkino Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network – EEN) ekspertai.

Konkurso nugalėtojai apdovanojami Inovacijų prizo statulėlėmis bei sertifikatais ir įgyja teisę naudoti Inovacijų prizo logotipą rinkodaros tikslams.

Konkursą organizuoja VšĮ Lietuvos inovacijų centras kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija. Konkursą globoja Lietuvos Respublikos ūkio ministerija

- Reklama -

Naujausi straipsniai