2024, birželio 22, Šeštadienis

Vagystės ir smurtas nesiliauja

reklama rubai

Vyras, gyv. Panevėžyje, pranešė, kad vakar apie 08.05 val. priėjęs prie automobilio „Mercedes Benz “, kuris stovėjo prie namo, pastebėjo, jog išdaužtas automobilio dešinės pusės trikampis stiklas. Iš automobilio pavogta multimedija, sportinė kuprinė su joje buvusiais sportiniais vyriškais šortais “Nike” ir vyriškais sportiniais batais “Nike” bei grotuvas “iPOD”. Nuostolis – 695 eurai.

Moteris, gyv. Panevėžio r., pranešė, kad vakar 07.30 val. pastebėjo nulaužtą ūkinio pastato spynos pakabinamą ąsą. Iš ūkinio pastato pavogtas benzininis sniego valytuvas ir moteriškas dviratis. Nuostolis – 268 eurų.

Moteris, gyv. Panevėžyje, pranešė, kad vasario 3 d. apie 09.30 val. atvykusi į Panevėžio r., Panevėžio sen., sodininkų bendriją, rado išdaužtą namelio stiklą. Įėjusi į sodo namelio vidų rado suverstus daiktus, o viduje pasigedo dujinės viryklės su dujų balionu, plastikinės plėvelės, agro plėvelės, elektrinės sulčiaspaudės “ŽUROVINKA”, magnetolos, nerūdijančio plieno greitpuodžio. Nuostolis -135 eurai.

Vyras, gyv. Panevėžyje, pranešė, kad vasario 03 11.00 val. atvykęs į sodybą, esančią Panevėžio r., Naujamiesčio sen., rado išlaužtą sandėlio spyną, išplėštas sandėlio sienos lentas. Iš sandėlio pavogta: ketaus puodas su dangčiu, aliuminės išlankstomos kopečios, išskleidžiama pavėsinė, trys paplūdimio gultai, sniego kastuvas ,,Fiskars“, kastuvas ,,Fiskars“, kirvis „Husqvarna“, karutis, vaikiškas dviratis, medinės rogutės, laistymo žarna, vaikiškos sūpynės, aštuoni iešmai, trys kėdžių pagalvėlės, medinis stalas, kuris buvo terasoje prie sandėlio. Nuostolis – 885 eurų.

Vyras, gyv. Panevėžio r., Naujamiesčio sen., pranešė, kad vasario 02 11.00 val. atvykęs į sodybą, esančią Panevėžio r. Smilgių sen., neberado krovininio automobilio ,,UAZ 3303“. Nuostolis – 1000 eurų.

Moteris, gyv. Panevėžyje, pranešė, kad vasario 03 apie 23.30 val. į namus grįžęs nepilnametis anūkas, gyv. Pasvalio raj., pranešė, kad vasario 03 apie 21.50 val. Panevėžyje, Klaipėdos g. esančioje autobusų stotelėje jį užpuolė, sumušė, papurškė į veidą pipirinių dujų ir pavogė mobilųjį telefoną Gsmart Classic Lite, 6 nepažįstami vaikinai. Nuostolis– 100 eurų.

Vasario 3 d. apie 17.00 val. moteris, gyv. Pasvalio r., pastebėjo, kad suradus jos gyvenamojo namo durų spynos raktą buvo patekta į namus ir iš medinės dėžutės, kuri buvo šaldytuve, pavogti 1895 eurai.

Vasario 4 d., 02. 51 val., Kupiškio r., vyras, gyv. Kupiškio r., vairavo savo automobilį FIAT DUCATO, būdamas neblaivus (nustatytas 2,25 prom. girtumas). Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu vyras iškviestas apklausai.

Moteris, gyv. Panevėžyje, pranešė, kad 2015 metų gruodžio mėnesį, tiksli diena ir laikas nežinomi, namuose sugyventinis sudavė jos sūnui, gim. 2004 m., diržu, dėl ko jam buvo sukeltas fizinis skausmas.

Vasario 3 d.gautas Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos raštas, kuriame pranešama, kad telefonu gauta informacija, jog moteris, gyv. Panevėžyje, naudoja fizinį smurtą prieš savo dukrą, gim. 2008 m. Mergaitė laikinai apgyvendinta pas močiutę. Nusikalstamos veikos padarymu įtariama ieškoma apklausai.

Vyras, gyv. Panevėžio r., pranešė, kad vasario 3 d. apie 18.30 val. namuose kartu gyvenantis brolis, išgertuvių metu kilus konfliktui, pačiupęs staliuką, trenkė juo į galvos sritį, ir staliuko nuolaužomis (stalo koja bei rėmu) sudavė ne mažiau 12 smūgių į įvairias kūno vietas. Įtariamasis sulaikytas.

Vyras, gyv. Panevėžyje, pranešė, kad vasario 3 d., apie 19.50 val., Panevėžyje, neblaivus jam nepažįstamas vyriškis išplūdo necenzūriniais žodžiais bei grasino papjauti. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamas vyras, gyv. Panevėžyje, sulaikytas.

Važiuojant link Panevėžio ties 117 km. nuo kelio nuvažiavo automobilis AUDI 80. Į LP kreipėsi nepilnametė, gyv. Panevėžyje, kuriai nustatytas krūtinės ląstos sumušimas, dešinės plaštakos nubrozdinimas, lūpos ir dantenų muštinės žaizdos. Paskirtas ambulatorinis gydymas. Automobilį vairavo vyras, kuris pirminiais duomenimis buvo blaivus ir nuo kelio nuvažiavo nepasirinkęs saugaus greičio.

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai