Panevėžyje

V.Žemkalnio gimnazija kviečia

Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija – viena seniausių gimnazijų Panevėžyje. Ilgą laiką gimnazijoje mokėsi tik vyresniųjų klasių mokiniai.  

Šiemet mūsų mokykloje daug naujų pokyčių – mes pereiname prie ilgosios gimnazijos. Tai reiškia, kad mokiniai turės galimybę nuo 1-osios iki 12-osios klasės mokytis vienoje mokykloje. Gimnazija jau yra pasiruošusi priimti naujus mokinius: suremontuoti kabinetai, nupirkti nauji mokykliniai baldai, įsigytos naujos mokymo priemonės. Be to, 1 ir 5 klasių mokiniai mokysis tik jiems skirtame atskirame gimnazijos pastate, kiekvienai klasei bus skirtas atskiras, jaukus, šiltas kabinetas. Taigi Jūsų vaikams mes galime pasiūlyti saugią, ramią mokymosi aplinką ir išskirtinį rūpinimąsi jais. Dar vienas iš privalumų, kodėl siūlome pasirinkti mūsų gimnaziją, yra tai, kad čia mokosi nedaug mokinių, todėl kiekvienam vaikui skiriamas didesnis individualus dėmesys, pasirūpinama jų gera emocine būsena, užimtumu  po pamokų.

Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. formuojamos dvi naujos pirmokų ir penktokų klasės. Prašymus galite nešti į gimnaziją adresu Smėlynės g. 29 (tel. 8 656 74309). Laukiame Jūsų Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijoje

Gimnazijos direktorius Artūras Totilas

Gal patiks?

Taip pat skaitykite:

Back to top button