2024, liepos 14, Sekmadienis

V.Urbonas: “Mums tikrai labai svarbi parama iš tribūnų”

reklama rubai

„Panevėžio“ futbolo klubas šį ketvirtadienį sužais pirmąsias UEFA Konferencijų lygos rungtynes šiame sezone. „Aukštaitijos“ stadione panevėžiečiai priims tarptautinėje arenoje daugiau patirties turinčius Orhėjaus „Milsami“ futbolininkus, kurie trečiadienį surengė treniruotę.

Prieš artėjantį pirmojo atrankos etapo pirmąjį susitikimą „Panevėžio“ strategas Valdas Urbonas buvo nusiteikęs pozityviai. Aukštaitijos sostinės komandos vyr. treneris išskyrė varžovų patirtį bei pakvietė sirgalius į stadioną sukuriant jame gerą atmosferą.

„Laukia ilgai lauktos rungtynės, tai – savotiškas futbolo desertas žaidėjams, klubui. Žaidėjams yra galimybė pasirodyti platesnei, tarptautinei, auditorijai. Klubui tai galimybė įdėti taškus į koeficientų lentelę, papildyti kraitį. Varžovas – Moldovos komanda, tikrai patyrusi ir treneris patyręs, ir žaidėjai turintys patirties. Atvyksta patyrusi komanda – bus įdomi dvikova. Nekantriai jos laukiame, norėdami įrodyti savo stiprybes.

Komanda mėgsta ir gali žaisti su kamuoliu, žemais perdavimais ir jį kontroliuoti. Žaidžia technišką futbolą, galbūt tam regionui, Moldovai, tas stilius yra įprastas. Reikia būti atidiems, norint nepraleisti kombinacijų ar išpuolių, bet mes irgi turime savo stiprybes ir žaidimo braižą. Stengsimės jį demonstruoti.

Panevėžyje yra futbolo bendruomenė ir žmonės, kurie tikrai domisi futbolu ir eina į A lygos rungtynes. Laukia tikrai išskirtinės, tarptautinio lygio rungtynės, mums tikrai labai svarbi parama iš tribūnų. Pasistengsime žiūrovų nenuvilti“, – fk-panevezys.lt svetainei teigė V. Urbonas.

Retai pastaraisiais metais tarptautinius turnyrus praleidžianti „Milsami“ ekipa praėjusiame sezone taip dalyvavo Konferencijų lygoje. Pirmame etape bendru rezultatu 1:0 pavyko nugalėti „Sarajevo“ iš Bosnijos ir Hercegovinos, tačiau antrame etape 0:9 teko pripažinti Buraso „Elfsborg“ ekipos Švedijos pranašumą.

Prieš ketvirtadienio dvikovą Orhėjaus klubo vyr. treneris Sergejus Dubrovinas taip pat pasidalino mintimis ir įžvalgomis. Anot jo, svarbus tikslas bus išvykoje nepraleisti įvarčio.

„Laukėme burtų, supratome, kad yra labiau silpnos ir labiau stiprios komandos. Jeigu praėjusiais metais gavome „Sarajevo“ – vieną iš stipriausių komandų, tai šį kartą „Panevėžys“ – stiprus vidutiniokas, greičiausiai, kaip ir mes. Tai yra – ne patys stipriausi ir ne patys silpniausi.

Pasižiūrėjome informaciją apie šią komandą, pamatėme, kad tai pakankamai išvystyta futbole ekipa, žaidžia taktiškai išlaikytą futbolą. Akivaizdu, kad komandos finansavimas yra gerame lygyje, nes žaidžia gero lygio legionieriai. Manau, kad rytojaus rungtynės bus įdomios.

Įprastai komanda, kuri išvyksta į išvykos rungtynes, stengiasi nepraleisti įvarčio. Įmušti, kaip pavyks, bet svarbiausia nepraleisti. Greičiausiai šios taisyklės išlieka visada ir mes esame ne išimtis. Stengsimės nepraleisti, o viskas spręsis namuose“, – apibendrino patyręs futbolo specialistas iš Moldovos.

„Panevėžio“ ir „Milsami“ komandų susidūrimas liepos 7 dieną „Aukštaitijos“ stadione prasidės nuo 19 val.

- Reklama -

Naujausi straipsniai