2024, kovo 28, Ketvirtadienis

Be V.Kariniausko – nesėkmė Alytuje

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/6) klubas, kuris išvykoje 68:85 (16:23, 20:19, 17:26, 15:17) nusileido Alytaus „Dzūkijos“ (6/10) krepšininkams.

Šiame mače „Lietkabelis“ neturėjo tikro įžaidėjo, kadangi Vaidas Kariniauskas yra patyręs traumą, o Jamaras Wilsonas išvyko į Suomiją. Jį pavaduoti teko Pauliui Valinskui, kuris žaidė beveik be keitimų.

Stefanas Sinovecas dvikovą pradėjo tritaškiu, bet tada „Dzūkija“ spurtavo 9:0 – 9:3. Toliau įsibėgėję šeimininkai atitrūko dar labiau – 17:8. „Lietkabeliui“ iki kėlinio pabaigos pavyko tik nežymiai priartėti – 16:23. Antrąjį ketvirtį dzūkai pradėjo tritaškiu, kuris leido pirmą kartą įgyti dviženklį atotrūkį – 26:16. Prabėgus 5 minutėms panevėžiečiai sužaidė gerą atkarpą 7:0, kuri leido sugrįžti į rungtynes – 28:31. Vis dėlto galutinai panevėžiečiams iniciatyvos perimti nepavyko ir įpusėjus dvikovai „Dzūkija“ pirmavo 6 taškais – 42:36.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 1,5 minutės Žiga Dimecas priartino „Lietkabelį“ dar labiau – 42:44. Toks skirtumas tarp komandų buvo ir dar po kelių minučių (48:50), tačiau tada „Dzūkija“ spurtavo 11:0 bei atitrūko – 61:48. Sužaidus tris kėlinius skirtumas buvo dar didesnis – 68:53. Paskutinės dešimt žaidimo minučių nieko nepakeitė – be įžaidėjų rungtyniavęs „Lietkabelis“ nesugebėjo atsitiesti, todėl patyrė nesėkmę.

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas 19 (5/10 tritaškiai), Matas Jogėla 14 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 26 naud. bal.), Egidijus Dimša 13 (6 atk. kam.), Artūras Jomantas 11 (7 atk. kam.), Steponas Babrauskas 8.

„Lietkabelis“: Stefanas Sinovecas 18 (4/10 tritaškiai, 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Žiga Dimecas ir Paulius Valinskas (6 kld.) po 12, Donatas Tarolis 10, Simas Jasaitis 8.