2024, kovo 29, Penktadienis

Užtikrintai įveikta Latvijos ekipa

„Panevėžio“ futbolo klubas ketvirtose šio tarpsezonio kontrolinėse rungtynėse iškovojo užtikrintą pergalę. Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže panevėžiečiai susigrūmė su Latvijos čempionato dalyve Daugpilio BFC „Daugavpils“ ekipa, kurią įveikė rezultatu 3:0 (2:0).

Valdo Urbono treniruojama komanda netruko išsiveržti į priekį – 10-ąją minutę savo šansu pasinaudojo puolėjas Nasko Milevas.

39-ąją minutę „Panevėžys“ padvigubino pranašumą, kai taikliai smūgiavo Pijus Širvys. Prieš pat pertrauką P. Širvys dar kartą pasiuntė kamuolį į latvių vartus, tačiau buvo užfiksuota nuošalė.

Antrojo kėlinio pradžioje „Daugavpils“ klubo žaidėjas smūgiavo šalia vartų, savo ruožtu, po keitimo į kovą mestas Ernestas Veliulis 64-ąją minutę įmušė trečią „Panevėžio“ įvartį.

Kiek vėliau gerą galimybę pelnyti dublį turėjo N. Milevas, tačiau bulgaro ir varžovų vartininko akistatoje sėkmingiau sužaidė pastarasis. Artėjant mačui į pabaigą, po keitimo aikštėje pasirodęs Domantas Vaičekauskas pažeme smūgiavo tiesiai į „Daugavpils“ komandos vartininką.

Antrame kėlinyje Latvijos klubas daugiau atakavo ir 88-ąją minutę turėjo gerą galimybę sušvelninti rezultatą, bet po pertraukos vartų stačiakampį gynęs Ignas Driomovas sužaidė patikimai.

„Žiūrime į visumą. Faktas, kad šios rungtynės skyrėsi nuo rungtynių su „Wigry“ žaidimo kokybe ir tas tikrai džiugina. Likusį laiką iki čempionato pradžios pasistengsime išnaudoti produktyviai ir gerinti žaidimą“, – po pergalės teigė V. Urbonas.

Įvarčiu pasižymėjęs P. Širvys taip pat pasidalino savo mintimis: „Nesekmės nugalėtojus įkvepia, o nevykėlius sužlugdo. Po kiekvienų rungtynių analizuojame padarytas klaidas, stengiamės jų nepakartoti, po truputį atrandame savo žaidimo braižą. Žinoma, komandos braižas šiek tiek skiriasi negu praėjusiais metais, kiekvienas atvykęs žaidėjas įneša naujų spalvų, visi puikiai įsiliejo į kolektyvą ir laukiame ateinančio sezono.“

„Panevėžio“ sudėtis: Rafaelis Broetto (46 min. Ignas Driomovas), Mitaras Čukovičius (66 min. Žygimantas Baguška), Linas Klimavičius, Matijus Remeikis, Pijus Širvys (72 min. Eimantas Dzinga), Chrysovalantis Kozoronis, Rokas Stanulevičius (66 min. Aironas Trakšelis), Jeffrey Sarpongas (72 min. Darius Jurgelevičius), Ariagneris Smithas (46 min. Ernestas Veliulis), Nasko Milevas (72 min. Domantas Vaičekauskas), Elivelto.

Penktąsias kontrolines rungtynes „Panevėžys“ žais jau artėjantį antradienį, vasario 15 dieną. Nuo 18 val. Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže panevėžiečiai stos į kovą su vietos „Sūduva“.